Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Más is érzi úgy, hogy a...

Más is érzi úgy, hogy a 70-80-90-es években sokkal jobb zenék voltak? Szüleimnek hatalmas mennyiség van összegyűjtve, és sokkal szívesebben hallgatom, mint a maiakat.

Figyelt kérdés
2015. szept. 23. 23:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Biztos. Én nem. Én midnen korszakot a helyén kezelek.

Ma is vnanak kiváló zenék, és a 70-es, 80-as és 90-es évek előtt is voltak. Ha cask egy pédla kel laz előttre: Beatles. Ha a maira: Slipknot.


De rengeteget lehetne felsorolni. Főleg, hogy az internet ésa technika fejlődésével anyi kivál ózenész van a világon ,annyi együttes és előadó, hogy be se lehet fogadni azt a menyiségű munkátegy embernek, ami eláraszt minket.

2015. szept. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Régen is volt szar és ma is van. Ugyanúgy régen is volt jó és most is. Eminem pl. a '90-es évektől nyomja az ipart, mellesleg kedvenc költőm. Szerintem Kurt Cobain halála után a grunge rock megszűnt létezni, persze vannak most is grunge zenészek, de az abszolút a '90-es évekre volt jellemző. Nem hiszem, bármelyik banda is olyan magasságokba fog érni, mint a Nirvana. Sosem hallgattam popzenét, de 3 éve történt valami, így megszerettem Christina Aguilerát, sajnos, már későn. De szerintem ha azt figyeled, hogy mit énekelnek, miről van szó a zenében, le tudsz vonni következtetéseket. Ne csak hallgasd, figyeld a szöveget és mondd el, ha az igaz neked. Ebből következik az is, sokan már abból ítélnek, hogy ki az előadó. Jaaaj, C. Aguilerát hallgatsz, akkor biztosan meleg vagy, meg köcsög vagy. És pont az mondja, aki egy szót sem tud angolul, így esélyt se ad neki, hogy megértse és felfogja, hogy miről szól egy dal.
2015. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%

Én is így vagyok a dologgal. Sokkal inkább meg tudnak fogni a régebbi zeneszámok. Persze ma is vannak jók, de a legtöbb közelébe sem ér a régieknek.


Ez persze egyéntől függ, de én így érzem a dolgot.

2015. szept. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2: Nagyon szeretem Christinat, és nő vagyok :)

A Nirvánát is, ezt is, még régebbi: https://www.youtube.com/watch?v=95kCv10duFw

2015. szept. 24. 01:39
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen igen, ma minden szar, régen pedig minden milyen k#r\/a jó volt, tudjuk, tudjuk.
2015. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Régen több volt a jó zene.
2015. szept. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Jaja nézzük csak a rappet, a most kiadott rap zenékből 10-ből 1 jó a régiből pedig 10-ből 7 volt jó.
2015. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

sokan, FilthyFrank csinált is róluk egy nagyon helytálló videót

[link]

2015. szept. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
A negyvenes-ötvenes évek könnyűzenéjéhez képest a hatvanas évek is jóval gyengébb volt már, de az igaz, hogy a nyolcvanas évekig a populáris műfajon belül is volt sok jó dolog. Ezt később az Mtv a sok futtatott szeméttel (pl. Nirvana) teljesen gallyra vágta. Hallgassátok meg Dizzy Gillespie zenéit a negyvenes évekből, utána egy Beatlest majd Ariana Grandét, elég egyértelmű a zuhanórepülés. Ja, és ne a szöveggel foglalkozzatok, ha zenékről van szó, ha szöveg kell, olvassatok verseket.
2015. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, a Nirvana tényleg egy szemét volt, de az MTV sok jó zenekart futtatott.
2015. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!