Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítők, nektek mennyire...

Testépítők, nektek mennyire okoz gondot a tömegelés alatti hatalmas szénhidrát mennyiség bevitele?

Figyelt kérdés
600g rizst kell letolnom egy nap alatt, 5 étkezéssel, de sajnos baromi nehezen megy, van-e esetleg valamilyen receptetek, módszeretek, amivel megkönnyíthetném az étkezéseim.

2012. okt. 19. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az szép mennyiség, 480g ch csak rizsből? Megy mellé még zabpehely + edzés utáni gyors ch?
2012. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Reggel megy 100g zabpehely, gyors ch nincs, mert nem iszom fehérjeturmixot.
2012. okt. 19. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Na így sem papírkutya. Én nekem nem kell ennyi, de meg tudnám enni. Sok zöldséggel és változatosan fűszerezve leküldeném, de nekem az is beválik, hogy közben vizet kortyolok hozzá.
2012. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én azért adnék egy esélyt a fehérjeturmixnak, nagyon megkönnyíti az életet. :) Megkérdezhetem, hogy miért nem iszol?


Nem tudom mennyire vagy hízós típus, diéta vagy tömegelés megy, azért ajánlok egy receptet, ami talán megkönnyítheti a helyzeted (ha zavar a zsírosodás vagy endomorf, mezomorf vagy csak óvatosan ezzel): [link]

Ha cukor helyett édesítőt használsz, illetve kevesebb alma megy, máris "testépítő tisztább" a dolog, a tej kiküszöbölésére nincs ötletem. Ennyi szerintem belefér tömegelésnél. Üdv

2012. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért nem iszom, mert laktóz intoleranciám van.
2012. okt. 20. 01:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz?

[link]

2012. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

600g rizs? Én ezt max ugyanennyi hússal tudnám megenni.

nekem a ch irényeimet ezek adják ki: zabliszt, puffasztottrizs, tk.kenyér (70-100g mindegyikből) és 250g főtt rizs.

2012. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rizst helyett vannak még jó ch források. Pl teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, pufirizs, burgonya, zabpehely...
2012. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NagyonGonosz ***** válasza:
Próbáld meg leváltani a rizst valamire amit jobban bírsz. (nem kell teljesen csak egy részét mondjuk). Vagy próbáljk meg 7szer enni egy nap.
2012. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sikerült új, hasznos információkat szereznem, mentek a plusszok. :)
2012. okt. 20. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!