Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vélemények az új Madonna...

Vélemények az új Madonna albumról? (Rebel Heart)

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó! mondjuk neki minden albuma!
2015. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hihetetlenül jó! imádom nagyon! a legjobb lett
2015. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A magyar fórumokon vegyes kritikákat olvastam az albumról, összességében pedig 100/68-ra lett értékelve a Metacritic-en, ami az "általában kedvelt" kategóriába teszi. Szerintem ez egy teljesen reális pontszám és besorolás a Rebel Heartnek.

Számtalan olyan sláger van rajta, amely gyarapítja azon dalok sokaságát, amely eszünkbe juthat ha kimondjuk Madonna nevét (gondolok itt egy "Living for Love" és egy "Bitch I'm Madonna"-ra).

Az album jól felépített lett, bár ha egy standard kiadásnyi dal lenne csak rajta, és nem tartoznak hozzá egy delux és/vagy egy szuper delux kiadás lehet kicsit üresnek érezném az album egészét. Mindezt annak ellenére, hogy az utolsó, 14-es szám, a "Wash All Over Me", a lemez egyik legszebb lírai száma lett, részben Avicii szerzeményében.

A másik nagy kedvencem az albumról egy szintén részben Avicii alapú dal, a "Devil Pray", amely mind szövegileg mind dallama tekintetében az egyik legjobb az albumról számomra.

Nagy kedvencek ezen felül még a pörgősebb, dances alapú számok közül az "Unapologetic Bitch", az "Illuminati", az "Iconic", a "Body Shop", a "S.E.X." és az "Addicted" is, valamint a líraibb dalok közül a "Messiah".

Összességében nem ez a kedvenc Madonna lemezem, de benne van a Top5MadonnaAlbum listámon, valamint ha a kortárs könnyűzenei előadók munkáival összehasonlítjuk, teljes mértékben megállja a helyét, és elmondhatjuk róla, hogy Madonna még mindig méltó a "pop királynője" címre. (Mondjuk ő örökre az is marad.)

2015. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pár éve még Madonna rajongó voltam, mára ez már elmúlt,de minden albuma megvan és időnként hallgatom amihez kedvem van. :) Az új albuma egész jó lett szerintem főleg a Hard Candy és MDNA lemezekhez képest,azok elég gyengék.


Viszont nem hallgatom túl sokat ennek ellenére, jobban szeretem a régebbi lemezeit,pedig csak 23 vagyok. Sajnos ez már a harmadik lemeze,hogy fut a divatirányzat után és nem sok egyediséget tesz bele mint anno,de ma már nem is ő az első számú énekesnő, eltelt az idő. Az utolsó igazán jó lemeze és korszaka a Confessions On A Dancefloor idejében volt, még a csapból is ő folyt. Kíváncsi leszek megugorja e még azt valaha?!

2015. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!