Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki megy Madonna Rebel...

Valaki megy Madonna Rebel Heart turnéjának londoni második estjére?

Figyelt kérdés

Érdekes a kérdésem, kérésem :D


18 éves fiú vagyok, nagy Madonna rajongó több, mint egy évtizede. Most végre van lehetőségem elmenni egy koncertjére, de sajnos társaságom még nincs. És egy koncerten egyedül ülni, állni nem olyan jó.


Esetleg valaki nem tervez menni? Legalább a koncert ideje alatt lenne társaságunk.


Kérlek normálisan válaszoljatok (én is tudom, hogy hülye kérdés, de azért kiírtam, hátha van valaki még rajtam kívül), aki nem jön vagy jönni akar, az ne írjon.



2015. szept. 26. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően lesz még ott nyolcvanezer madonna rajongó.

De örülünk, hogy megosztottad velünk az élményed.

2015. szept. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Örömömre szolgált, máskor is!


Igazán nem értem, hogy neked mégis mi bajod van, és ha érdemben nem tudsz válaszolni, akkor miért teszed.

2015. szept. 27. 00:36
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom észrevetted-e, de elég határozott válasz volt.
2015. szept. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

54%-os!

Nem hatarozott, hanem hulye, szemtelen valaszod volt.

Kerdezo udvsriasan feltett egy normalis kerdest. Irta, hogy aki Nem megy, Ne irjon.


Kerdezo, egyaltalan Nem hulye kerdes volt, hanem az elso valasz az.

2015. szept. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak köszönöm, megnyugtatott, hogy mégsem bennem van a hiba...
2015. szept. 28. 19:36
 6/6 anonim válasza:

remélem végül mész a koncertre :)) pár éve én is találtam társakat, és hatalmas élmény volt:) most viszont egyedül voltam, és így is hihetetlenül jól éreztem magam!!!!!

a lehető legjobb show-t csinálta, látnod kell!! :)

2015. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!