Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort EVL-K4 gitáromat hogyan...

Cort EVL-K4 gitáromat hogyan lehetne "jobbá tenni"?

Figyelt kérdés
No, az a helyzet hogy az első gitárom volt 2008-ban ez az EVL és szeretnék rajta pick-up cserét lehetőleg egy Dimarzio aktív hangszedőre és a jobb hangkitartás érdekében gondoltam újra csavaroztatnám a nyakat és valami komolyabb floyd rose copy tremolót vennék bele. Mit ajánlanátok mit lehetne tenni ezzel a hangszerrel?

2015. nov. 22. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:

1. A Dimarzio nem gyárt aktív hangszedőt.

2. Mi a búbánatot jelent a nyak újracsavaroztatása?

3. Egy normális FR annyiba kerül, mint az egész gitár, abszolút nem éri meg.

2015. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos, kedves emelkedett lelkületű válaszadó úgy tudom a D activator egy nagyon jó terméke a Dimarzionak.

Floyd Rose copy-t azaz kópiát írtam és az árakkal én is tisztában vagyok.

A nyakat újra csavaroztatni: tiplis rögzítéssel lehet állítólag nagyon jó módszer és jobb lesz mint előtte.

Első gitárom és nagyon hozzám nőtt.

Légyszíves inkább ne erőlködj a válasszal.

2015. nov. 22. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Senki nem mondta, hogy rossz lenne a D-Activator, de attól az még egy passzív hangszedő.

2. A floyd rose kópia már ott van benne a gitárban. Mi értelme belekókányolni egy másikat?

3. Tiplis megoldás??? Ez nem egy konyhaszekrény...

2015. nov. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kisfiam ne osztogassál már. Tapasztalt gitárost kérdeznék nem egy tájékozatlan unatkozó gyereket.


[link]

2015. nov. 22. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ez teljesen hülye :D :D :D

Mi lenne, ha inkább vennél valami használható gitárt a takony cukrozása helyett?

2015. nov. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na mivan, sikerült már szétk#rni szerencsétlen hangszert? :D
2015. dec. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Összetéveszted anyáddal.
2016. ápr. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!