Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő gitár. Mi a helyzet a...

Kezdő gitár. Mi a helyzet a Cortx-ekkel?

Figyelt kérdés

Milyen elektromos gitárt válasszak? A CortX szériáról sok jót hallottam. Érdekelne elsősorban, hogy punk-hoz való-e. Továbbá, mi a különbség a különböző számú CortX-ek közt?

Végül pedig: Milyen kezdő erősítőt ajánlanátok? (Pénz hiányában minél olcsóbban...)



#gitár #punk #elektromos gitár #CortX #elősítő
2015. dec. 3. 17:34
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy Cort X1-em van, kezdőgitárnak tökéletes. 45-50 ezer körül van az új ára, de én használtan vettem 40 ezerért egy Roland Cube 15X gitárkombóval. Van rajta 2 csatorna: egy tiszta és egy torzított azon pedig 4 effekt. Más de hasonló gitárkombóval rendelkező használt szettek vannak még így ebben az árban. Minden attól függ mennyit tudsz rákölteni. A Cort X széria minél magasabb számot kap általában annál jobb és annál drágább. Majd nemsokára fogok beújítani egy másik gitárt de ez kezdésnek szerintem az X1 nem egy rossz választás. Ennek a gitárnak szerintem még nem igazán van műfaji besorolása hogy milyen zenéhez lenne jó. Én játszottam már vele punkot is nem volt vele problémám. Sok sikert a jó választáshoz :)
2015. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezesetben valószínűleg ilyet választok :)

2015. dec. 5. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!