Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek milyen ez a hangszer?

Szerintetek milyen ez a hangszer?

Figyelt kérdés
Egy ukuleléről lenne szó, mint a linkben látjátok. Érdemes lenne megvenni?!

2015. dec. 27. 19:35
 1/3 A kérdező kommentje:
2015. dec. 27. 19:36
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően a Vintage hangszerek elég jó ár-érték arányúak és megbízhatóak, nekem egy akusztikus gitárom van tőlük, amit nagyon szeretek. Ellenben meggyőződésem, hogy ennyiért nem lehet normális ukulelét csinálni, és a képeket elnézve is erre jutottam. Ha full kezdő vagy, akkor esetleg érdemes lehet megvenni, mivel tudom, hogy hasonló árban ennél csak rosszabb ukulelét tudnál kifogni, viszont ha már van némi tapasztalatod bármi pengetős hanszerrel, akkor nem biztos, hogy jó választás, valószínűleg komolytalannak éreznéd. Még egyszer hangsúlyozom, itt az árkategóriával van a probléma, nem ezzel a konkrét hangszerrel.
2015. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már 2-3 éve gitározok, szóval nem hinném, hogy gondot okozna egy ilyenen megtanulni.

És milyen értékben ajánlasz ilyen hangszert, ami nem kezdőknek való?

2015. dec. 28. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!