Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Most milyen zenét hallgatnak...

Most milyen zenét hallgatnak a 15-16 évesek? Vannak még rocker fiatalok? Hallgattok metált? Ha igen, mit? (27/F, aki kíváncsi a mai tinédzserek ízlésére:D)

Figyelt kérdés
Nézegettem régebbi, 2005-2006-os képeket, amikor még én is tizenéves voltam. Mi metált hallgattunk, Slipknot, System of a Down, Rammstein... mondanak egyáltalán valamit ezek a nevek a mai tiniknek? :)
2016. jan. 7. 16:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nemtudom, hogy a Steel Panther mennyire ismert, de szerintem ha írnának "normális" szövegeket is szerintem elérhetnének egy-két dolgot :D
2016. jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vegyes, az én környezetemben sokan hallgatnak elektronikus/popzenét de van egy elég erős metalos csapat is. Én gyakorlatilag csak metált hallgatok, részben a régi nagyokat (Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath, ACDC,Megadeth stb) részben "új" bandákat ( Rammstein, Sabaton, Powerwolf, Arch Enemy, Alestorm, Dragonforce, Rammstein, Slipknot, egy csomó folk metál együttes) 17L
2016. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Hiszed vagy sem , 14 éves vagyok,fiú és mikor a suliban ülök egész nap azon jár a fejem , hogy hazaérek és maximum hangerön szóljon a metallica , tankcsapda , nirvana , néha néha a beatles is , nightwish , ac dc . Egyszerüen imádom öket :D
2016. jan. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Rozsda~RUST ***** válasza:
100%
Erdélyben élek , a családomban mindenki szereti a rockot. Én metal-os vagyok , de a nővérem punkot , meg több félét hallgat. Az ő baráti köre szinte teljesen rocker , koncertekre járnak. Nekem van egy darab rockot kedvelő barátom , aki velem egyidős. Kedvenceim: Black Sabbath , Motörhead , Hammerfall , pár vasszűz . Amiket írtatok a naggyát ismerem. 14/férfiú
2016. jan. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 15 vagyok és elég széles az érdeklődési köröm :D

egy 'rövid' lista :

Black Sabbath

Pantera

Metallica

Slayer

Cannibal Corpse

Mayhem

Darkthrone

Burzum

Marduk

Gorgoroth

Deicide

Morbid Angel

stb...

2017. ápr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%

Death Cannibal Corpse Arch Enemy ilyenek :)

12/L

2017. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Csövesbá válasza:
100%

Pokolgép,Ossian,Missió! :D

14/F

2019. dec. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!