Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki esetleg segítene...

Valaki esetleg segítene megfelelő műfajt/bandát találni? (rock/metál)

Figyelt kérdés
Mostanság elkezdtem hallgatni metált , és rockot egyaránt olyan 1 éve először Skillettel kezdtem belehallgattam 1-2 híresebb előadó számaiba de őket nem nagyon hallgattam , utána váltottam Five fingder death punchra az már kicsit metálosabb , és most Marilyn Mansont kezdtem hallgatni , viszont az lenne a kérdés hogy egy olyan előadót esetleg számokat keresnék ahol az ilyen "droppok" elég erős érzelemeket fejeznek ki , nem tudom jobban megfogalmazni aki hallgat ilyesmit megéri remélem , aki tud segíteni az írjon :)

2016. jan. 8. 21:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező :D Kapott jó sok előadót, egészen a múlt évtized heavy metáljától a ma fiatalok körében népszerű metal/death core oikg :D

Ezért kéne vmi szűkítés, mert pl, nekem ez az a két ág ami nem igazán fekszik. Helyette a folk metál, powermetal Powerwolf, Nightwish, és adott stílusokból egy egy kedvenc. Pl a Slipknot a leghíresebb újgenerációs metálbanda ( :D 2000 óta vannak kb) de elég modern. De ott van a death metál is, pl Amon Amarth (viking/deathmetál), és a félig metalcore BFMV. Meg hát ott van az alternatív meg az ilyen modernebb punkrockbandák mint a Sum 41, Green Day, Linkin Park, ezek pl elég pörgősek, vannak köztük egyszerű dallamvilágúak


Amit te mondtál 5fdp, szerintem annak a műfaja szimpán metál mint a Slipknotnak. Ehhez hasonló hard rock a magyar Road zenekar. Szóval ha "drop" :D kell ezt meg a Disturbedet tudom ajánlani

2016. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!