Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kezdő, gyakorló elektromos...

Szluki kérdése:

Kezdő, gyakorló elektromos gitárt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni elektromos gitáron játszani, és nézegettem is olcsóbb kategóriákban, csak szeretném a véleményeteket kikérni, hogy milyen gitárt érdemes venni, ami nem túl vacak, de az ára jó (max. 30 000 Ft).

Előre is köszi a válaszaitokat. :)



2016. febr. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Epiphone Les Paul special 2

De akusztikust ajánlom kezdő gitárnak

2016. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fender Squier gitárok közül válogass, azok általában elég jók.


Amúgy semmivel sem nehezebb elektromoson elkezdeni mint akusztikuson. Inkább az alapján kell választani hogy milyen stílust szeretsz. Ha rockot akarsz játszani akkor az akusztikus rossz választás lenne. Meg alapból többnyire amit el tudsz játszani akusztikuson, azt elektromoson is.

Bár ugye az elektromos már csak annyival is kölcségesebb hogy szükséged van egy erősítőre is hozzá.

2016. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az Epiphone-on már gondolkoztam, és mindenképp elektromosat szeretnék, formailag a Les Paul tetszenek nagyon, műfajilag pedig Hard Rock-Blues lenne a nyerő.
2016. febr. 2. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, hard rockhoz és blueshoz jobb a Les Paul, mint egy Stratocaster, bár tanulásra az is teljesen jó.

Én azt mondom, használtan nézz körbe, sokkal jobb árban lehet kapni minőségi hangszert, és még jobb is a hangja mint az újonnan vett ugyanolyannak. Én még a vintaget is ajánlom, jó hangszereket csinálnak.

2016. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen ha ráakadsz használtan akkor vegyél inkább úgy, a gitár nem szokott olyan könnyen tönkremenni, szóval ha külsőre nem fog hibát látni akkor valószínűleg nem is lesz. De kezdésre ha újan veszel, az se lesz baj, csak olyat vegyél ami tetszik. Amúgy meg szerinte meg fontosabb hogy egy jobb kombót vegyél, mert egy 30000ft-os és egy 60000ft-os gitárnál nincs akkora külömbség mint ugyan ilyen áraknál a kombóknak
2016. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!