Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit gondoltok a Black Veil...

Ti mit gondoltok a Black Veil Brides nevű együttesről? :D

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kedvenc :) <3
2016. febr. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Nincs a bandával semmi baj van pár jó számuk viszont a 13 éves trú ímó fan girlök nagyon el tudják venni a kedvem attól hogy hallgassam,a kommentek 60%-a arról szól hogy andy így cuki úgy szép de arról hogy a zene milyen valójában azt már nem képesek feldolgozni(remélem itt is vannak ilyen egyének és majd jól lepontoznak).
2016. febr. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: én is szeretem őket :D :)

#2 egyetértek, bár én sem vagyok sokkal több 13-nál...

2016. febr. 21. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak kivételek nem akartam általánosítani,ne vedd magadra.
2016. febr. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon egyediek...
2016. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisgyerekeknek való popposított rockzene ami arra szolgálna, hogy belenevelje a kevésbé toleránsabb mainstream hallgatóközeget a minőségibb és keményebb metál zenébe.
2016. szept. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalábbis én így látom.Ahogy anno én beleszerettem a Slipknotba, manapság pedig Dying Fetus és Kreator kaliberű zenéket hallgatok de nyitott vagyok az Opeth vagy a Tool zenéjére is.Mondjuk a Slipknot egy kicsit keményebb mint a bvb és én már akkor szerettem őket amikor a kutya se ismerte őket itt magyarországon.Az arrogáns, csökött tipikus "rokker vagyok meg rokk örök de nem ismerek egyetlen judas priest vagy black sabbath lemezt sem" kaliberű rajongótáboraikat rühellem.
2016. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül kisgyerekeknek való, én is anyukám által ismertem meg, aki 38 éves:D
2016. szept. 23. 08:31
 9/9 anonim válasza:
Én szerintem nagyon egyediek , eddig még sehol sem láttam olyan bandát mint ők , bár sokan utálják. Én nagyon szeretem a Slipknot-ot és nézd meg ezt a Hollywood Undead-et mondhatom nagyon eredeti a maszkjuk...
2016. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!