Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol vehetek Németországban...

Szalaializkaa kérdése:

Hol vehetek Németországban megfelelő gitárt? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni gitározni, a szüleim is beleegyeztek, hogy vesznek nekem egy gitárt, viszont halvány lila gőzünk sincs, hogy hol kaphatók jó árban, honnan érdemes megrendelni, mit kell figyelembe venni (erről olvastam bejegyzéseket, de azért kíváncsi vagyok), és úgy általában semmit sem tudunk a gitárvásárlással kapcsolatban. Németországban élünk, Baden-Württemberg-ben, azon belül pedig Würzburg-hoz kb. 30 km.-re.


Előre is köszönöm a válaszokat.

13/l



2016. márc. 11. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Akusztikus vagy elektromos?
2016. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Neten próbáltam utána názni,hogy az említett helyen van e jó hangszerbolt de nem sok sikerrel jártam :/ Szerintem mindenképp úgy járnál a legjobban,hogy élőben nézel szét és próbálod ki.Hisz elsőre még nem tudod,hogy milyen gitár az ideális számodra.Oda kell figyelni arra,hogy kényelmes-e a fogása,tartása,hogy mire akarod használni,tetszik-e neked.Plusz az eladó még sok minden kérdésedre is választ adhat.
2016. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hallo:) Guten Tag:)

Na jó :D

Igazuk van. Én is kint élek én is szeretnék venni csak én késöbb szeretnék venni. Nézzéj YouTube videót utána peddig ott van az Amazon.de és ott majd nézzelödtők. Ilyen egyszerű. Azt meg majd megnézzed magadnak hogy milyen szeretnétek:)

2016. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hangszerboltban próbálkoztatok már?
2016. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
zaciban van occóé
2016. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a közeljövőben (pontosabban két hét múlva) megyünk Frankfurtba, ahol biztosan lesznek jó hanszerboltok, szóval ott majd szétnézünk. :)


Mégegyszer köszi a válaszokat. :)

2016. márc. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!