Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Budapesti Papp László sport...

A Budapesti Papp László sport arénában a 111-es szektorból milyen a rálátás a színpadra? És az akusztika?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs a legközelebb a színpadhoz,de esetleg távcsővel szerintem megoldható. Azért gondoltam a 111-es szektorra mert az szembe van a színpaddal és azt hallottam hogy az akusztika is elég jó ott,de a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok. Elég magas is vagyok 175 cm szóval szerintem látnék. Szerintetek? Valaki aki ült már ott írna véleményeket? Esetleg más jó helyet ajánlanátok? Hasznos válaszokat köszönöm!

2016. ápr. 19. 21:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Megint az előző vagyok.

Igazából először meg kellene nézni a koncerthez való szektor és színpadtérképet,mert van aki pl a küzdőtér közepére rakatja a színpadot és körbe lehet venni....és akkor megint más a helyzet.

2016. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem! Köszi! :)
2016. ápr. 21. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!