Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a rocker gondolkodásmód?

Milyen a rocker gondolkodásmód?

Figyelt kérdés
Pl. hogyan viselkednek, hogyan gondolkoznak.

2016. jún. 16. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
[link] egy kép sokat elmond :D amúgy szerintem a rockerek jófejek :D sokan elítélik őket, pedig semmi baj nincsen velük nem viselkednek úgy ami rossznak számítana, szerintem kedvesek is, ha ez ember is kedves velük. Felvállalják önmagukat, és akinek ez nem tetszik őket nem érdekli. Nincs különleges viselkedési mód rájuk minden ember más és más másképp viselkedik különböző helyzetekben lehet ő rocker rapper stb...Gondolkodásmódjuk is emberfüggő de szerintem elég okos emberek és sok a művelt rocker is. Viszont vannak olyan rockerek akit csak a rock illetve metál és ennek más műfajai éredklik nem hallgat meg szívesen más stílusú zenét. Ez csak egy személyes vélemény volt.
2016. jún. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe felsőbbrendűségi érzés, a "tömegek" által kedvelt és csinált dolgok megvetése. Általában elég műveltek, olvasottak, ma már nem annyira jellemző köreikben a suttyó Ossiános típus. Bár egy jelentős részük szereti játszani a kemény gyereket, nagy beb..szások, satöbbi, alapvetően jámbor lelkű emberek. Szeretnek komoly dolgokról beszélgetni.
2016. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Én az első válaszoló véleményével érek egyet.

És az Ossianosok miért lettek volna suttyók?

Mai napig rengeteg Ossianos van.

2016. jún. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Egyet kell értsek a második válaszolóval ismerek én is pár keményvonalas rockert akik nagyon szeretnek keménykedni még a kisebbel is csak azért hogyha az illető visszaszól akkor megverhesse.Nem azért írtam ezt hogy én nagy rocker ellenes vagyok(inkább metalhead/goth körül hekyezném magam el de nem szeretem beskatulyázni magam)szomorú látni hogy így stílusom belül is megy az erősködés a másiknak és pont a rockerek közt.
2016. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Mindenkinek ment a zöld kéz.
2016. jún. 16. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Beatrice=suttyó viselkedés, paraszt rockerek.. a Heavy Metal (pl az Ossian) kész megváltása volt ennek, egy új színt vitt a rockerek közé...Senki nem beszél itt keménykedésről, a keménykedők a pózerek. A rockerek kedvesek, udvariasak és még jó néhány pozitív jelzőt lehetne rájuk mondani, csak azt nem hogy bunkó, köcsög, keménykedni próbáló állatok...ha ilyet látsz, akkor vagy divatrocker az illető, vagy kellőképp beb*szott már

L/Metalhead

2016. jún. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!