Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szeretnék megtanulni gitározni...

Szeretnék megtanulni gitározni, de nem tudom, hogy honnan és milyen márkájú gitárt vegyek. Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Annyit már megtudtam, hogy klasszikus gitárral érdemesebb kezdeni, ha másért nem is, csak, hogy az ujjaim jobban bírják. Anno egyszer belekezdtem a gitározásba, mert volt itthon egy valami hatalmas benga gitár, amit át se értem ráadásul fémhúros volt és abba hagytam mert nem bírta az ujjam és semmi sikerélményem nem volt. (ami 13-14 évesen szerintem érthető) Szóval úgy döntöttem, hogy itt a nyár és megvalósítom az egyik álmom. Elhatároztam, hogy veszek egy gitárt, viszont nem szeretnék rá egy vagyont költeni max 20.000 ft-ot. Aki jártas a témában, az konkrétan milyen márkájú gitár ajánl és honnan vásároljak? Internetről vagy hangszerboltból?

2016. jún. 26. 01:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van! Jó kis gitó, semmi gond vele!
2016. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Végül ez lett: [link]
2016. júl. 7. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!