Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért mondja ezt mindenki?

Miért mondja ezt mindenki?

Figyelt kérdés
Sokan megszólnak vagy azt mondják beteg/fogyatékos vagyok mert System Of Down-t/ Slipknot-ot hallgatok, sokszor a vonaton is beszólnak, hogy baj van a fejemben, mert olyan a fejhallgatóm, hogy kihallatszik minden. A környezetemben mindenki. A család, barátok, de a barátnőm is azt mondja, hogy nem vagyok normális. Nem tudtok valamit arra, hogy fogadtassam el velük ezt az egészet vagy ez örökre így fog maradni ?

2016. aug. 11. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Azt hallgatsz, amit szeretnél. :)
2016. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Bármit is hallgatsz hangosan nyilvános helyen, megérdemled, ha beszólnak érte. Nekem is felbaszná az agyam, ha a vonaton 2 órán át kellene más gyökér zenéjét hallgatnom.
2016. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy zárt fülhallgatót. Bár aki a vonaton meghallja, hogy mi megy a fülesedben, az talán egy sas vagy egy denevér lehet :D Én a metrón nem hallom saját a nyílt fülesben szóló zenét. Bár nyilván a lejátszótól és a file minőségétől is függ. Amúgy meg sz*rd le. A SOAD jó zene, és a Slipknot is csinált komoly cuccokat, szal nincs ezzel baj.
2016. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a hangosan és a kihallatszik között van különbség :) nem hangfalakkal járkálok és nem is annyira hallatszik ki, hogy 10 méteres körben mindenki hallja. Max. 1-2 méter. Amúgy meg mondom mindig ha nem tetszik el lehet menni, máshol is van hely :) de az ilyen ritka, hogy ezért beszólnak mert a vonat is hangosabb ( mármint a régi). Piros meg ritkán jön, de volt már, hogy beszóltak :)
2016. aug. 11. 15:55
 5/11 A kérdező kommentje:

Metrózni nem szoktam, csak ritkán de azt tudom milyen :D. amúgy Flac minőségben és ilyen fejhallgatóm van:

[link]

nem a teljesen zárt vagy ami csak rányomódik a füledre mert attól fáj a fülem :)

amúgy próbáltam már ki és nagyjából csak a gitár meg a dob hallatszik ki..

2016. aug. 11. 16:45
 6/11 sándorjános ***** válasza:
Millió-egy ilyen kérdés van fenn itt gy.k.-n azt nem értem meg, hogy miért nem olvassák inkább mások el azt, amit kérdésről kérdésre szajkózok, vagy ha nem is én, de rengetegen megválaszoltak már az ilyen magunknak csinált izlés-itélet problémáinkról.
2016. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy nem vagy normális amiatt, hogy ilyen zenéket hallgatsz azzal nem is érdemes foglalkozni.
2016. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egy másik embert a zenei ízlése miatt fogyatékosnak nevez, leszól, vagy az alapján ítél meg, az nem éppen intelligens. Buta emberekkel pedig nem kell foglalkozni. Azok viszont akiknek csak egyszerűen nem tetszik, de nem cseszegetnek vele, még menthetőek. Nekik megpróbálhatod elmagyarázni, miért hallgatod azokat a zenéket amiket hallgatsz, bizonyára ha az ilyen zenét szereted, érted a tartalmát is. Elmondhatod miről szól, miért érdekel téged. Vagy milyen érzéseket vált ki belőled.
2016. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már magyarázni nekik, hogy miért persze nem a vonaton lévőknek. De valahogy nem igazán nyitottak rá csak szimplán le.szarják.
2016. aug. 15. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem ne próbáld elfogadtatni velük. Mindenki mást szeret. Mondd meg nekik hogy Te sem fikázod az ő zenei ízlésüket ők se fikázzák a tiédet. A családod, barátaid és a barátnőd biztosan megértenék. Ha meg nem bírnak leakadni róla, akkor elgondolkodnéd a helyedben hogy tényleg olyan barátaim vannak e akikre szükségem van. Mert aki nem tud úgy elfogadni ahogy vagy az nem barát.
2016. aug. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!