Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez számotokra is furcsa?

Ez számotokra is furcsa?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már, hogy nagyon fura vagyok emiatt. Nem tudom mit jelent a "fura" nekik, számomra nincs semmi különös benne. Bármikor, bárkitől kérdezem, csak annyit mondanak, "hát nem tom, csak szokatlan/csak szimplán fura/ilyen nem létezik..."

Szóóóval, a zenémről lenne szó.

Évek óta a BVB a kedvenc bandám, nagyon régóta csak rock és metál zenét hallgatok. Imádom a Suicide Silence-t, szintén nagy kedvencem az Asking Alexandria, MCR, és még sorolhatnám. Ez eddig mindenkinek oké, bár nem értik mit lehet birni a Suicide S.-ben. ><

Viszont. Borrzasztóan imádom a 5SOS-t és a 1D-t. Az egyedüli pop bandák, amikért megőrülök. És akkor itt jön az izé, hogy fúj, csak a kis csajok bolondulnak a One Direction-ért, ez gáz, ez a két műfaj nem illik össze, stb.

Nem értem, miért ne lehetne ezeket igy együtt hallgatni? Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen. (a 1D meg nem csak kicsiknek van :D)

Hangsúlyozom, nem fogok az izlésemen változtatni csak mert azt mondja valaki, nem is ezért irtam a kérdést. Kiváncsi vagyok, nektek ez mennyire szokatlan, vagy számotokra is tök hétköznapi?

Olyanok is irhatnak akik hasonló cipőben járnak, nézzük hányan vagyunk :D Csak hogy megmutassam a barátaimnak. :P



2016. okt. 7. 22:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Nálam azt fikázzák, hogy Spice Girlst és ABBA-t is hallgatok. Semmi baj nincs. Azt hallgatsz, amit akarsz.
2016. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha fiú vagy akkor gáz és bu zis is, ha lány vagy akkor még belefér.
2016. okt. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :'D
2016. okt. 7. 22:16
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A story of my life nem volt rossz szám tőlük, csak meguntam. (De ez nem a banda hibája) Ez a gond a popzenével. A ritmus megragad a fejedben és ki is megy belőle ha nincs mögötte tartalom.

Ezért maradok a Panic!OutMyChemicalPiløtsnál


De amúgy tökmindegy mit hallgatsz. Csak nem kell mindenkinek az orra alá dugni (mint én most xD)

2016. okt. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
52%
Előző, csak azt nem értem, hogy leírtad, mi a gond a popzenével, és teljesen igazad van, de azután felsoroltál még pár olyan poprock bandát akilnek pont ugyanolyan populáris, könnyen feledhető a legtöbb zenéjük, mint a Story of my life... :'D
2016. okt. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Imádom a Slipknotot, de Avrilt és Adam Lambertet is. Én sem értem, miért gondolják egyesek, hogy aki főként egy stílusú zenét hallgat, annál ki van zárva minden más:D Szóval nem vagy egyedül

16/l

2016. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Én mindenféle zenét hallgatok. Rock, pop, dance, electro, hip hop, rap… Én is imádom a BVBt és az AAt. :) De simán meghallgatom egy 5sos, 1D vagy bármilyen más pop számot.
2016. okt. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én igazából bármilyen zenét elhallgatok ami igényes vagy legalábbis minőségi... De pont az AA-ert nem vagyok annyira oda mig Danny volt az enekesük addig szerettem de ez úgy elmúlt. Engem a haverok a Halott pénzért meg a Kowalsky meg a vegáért szekállnak... Hiába aki poser az nem a mondanivalóért hanem az egojáért hallgatja amit hallgat ;) 17/F
2016. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Waoh, most megnyugodtam. ^^

Nos igen, a Panic!OutMyChemicalPiløts nagyon kiràly. :D

Hasonló volt velem is a Story Of My Life-nàl. De tölük én inkàbb csak a lassabb dalokat szeretem, a bumm-bumm pörgös pop szàmok egyelöre tàvol àllnak tölem, pl. Night Changes.

És igen. Ez kicsit olyan, mint ha valakinek a kedvence a horror film, példàul a Grave E. de ennek ellenére imàdja a Pàn Pétert. Miért ne lenne lehetséges? :D

2016. okt. 8. 12:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és annyit hozzá tennék h a kedvenc eggyütteseim az Arch Enemy, Tankcsapda, Leander Kills, Slipknot és a Pantera na meg a Kowáék :)
2016. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!