Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez számotokra is furcsa?

Ez számotokra is furcsa?

Figyelt kérdés

Sokan mondták már, hogy nagyon fura vagyok emiatt. Nem tudom mit jelent a "fura" nekik, számomra nincs semmi különös benne. Bármikor, bárkitől kérdezem, csak annyit mondanak, "hát nem tom, csak szokatlan/csak szimplán fura/ilyen nem létezik..."

Szóóóval, a zenémről lenne szó.

Évek óta a BVB a kedvenc bandám, nagyon régóta csak rock és metál zenét hallgatok. Imádom a Suicide Silence-t, szintén nagy kedvencem az Asking Alexandria, MCR, és még sorolhatnám. Ez eddig mindenkinek oké, bár nem értik mit lehet birni a Suicide S.-ben. ><

Viszont. Borrzasztóan imádom a 5SOS-t és a 1D-t. Az egyedüli pop bandák, amikért megőrülök. És akkor itt jön az izé, hogy fúj, csak a kis csajok bolondulnak a One Direction-ért, ez gáz, ez a két műfaj nem illik össze, stb.

Nem értem, miért ne lehetne ezeket igy együtt hallgatni? Nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen. (a 1D meg nem csak kicsiknek van :D)

Hangsúlyozom, nem fogok az izlésemen változtatni csak mert azt mondja valaki, nem is ezért irtam a kérdést. Kiváncsi vagyok, nektek ez mennyire szokatlan, vagy számotokra is tök hétköznapi?

Olyanok is irhatnak akik hasonló cipőben járnak, nézzük hányan vagyunk :D Csak hogy megmutassam a barátaimnak. :P



2016. okt. 7. 22:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te tisztában vagy hogy mit mondtak a kedves kis directionerek mitch luckerre? Mert én kiakadtam.... Bár ezt látva nem vagyok benne biztos hogy tudod ki volt Mitch....
2016. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Tisztàbsn vagyok vele, hogy ki az a Mitch Lucker. Mint mondtam, nagyon szeretem a Suicide Silence-t.

Nem, nem tudom mit mondtak rà/róla, de nem is érdekel. Én nem ök vagyok...

2016. okt. 8. 21:44
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekem az ízlésem valahol itt:


https://www.youtube.com/watch?v=tFp3QQJnfxM


És itt helyezkedik el:


https://www.youtube.com/watch?v=5COMcpA3xPk


Rapper vagyok és szinte csak hip-hopot hallgatok ,de meg esik néha ,hogy bluest,jazzet és klezmert is hallgatok.

2016. okt. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, én fiú vagyok, de ha valaki átfutja a CD-gyűjteményemet vagy belenéz a zene meghajtómra a gépen, annál többnyire megakad a szalag. Sorolok néhányat össze-vissza, amiket szeretek, hogy lásd, vannak még szélsőséges ízlésű emberek:


Fear Factory, Lostprophets, Tankcsapda (3 legnagyobb kedvenc még most is), aztán Johnny Cash, Lady Gaga, Taking Back Sunday, Dimmu Borgir, Quiet Riot, Groove Coverage, Skrillex, Story of the Year, Disturbed, Static-X, P.O.D., Linkin Park, Scooter, Dragonforce, Arch Enemy, Sia, WellHello.


Az Asking Alexandriát pont a napokban kezdtem el hallgatni, egész jó. Az One Direction-nek is tetszik 1-2 száma.


Amit ki nem állhatok, az a mai (számomra egyforma, dallamtalan, jellegtelen szemét ami a musicTV-kből folyik Justin Bieberrel az élen


2016-ban is a nu metált és az emót éltetem, hasonlóan öltözködöm, mint a 2000-es évek elején, kicsit rapperesen, kicsit hipszternek is beillek (egy 18 éves kombi dízelautóval járok, amiből hol a legújabb metálzenék, hol a 20 éves számok szólnak az egyik legmodernebb, FLAC-képes Pioneer fejegységről, pendriveról. Otthon van egy 7.2-es házimozi erősítőm és hol a legújabb filmeket nézem rajt 3D-ben blu-rayről, hol meg egy régi bakelilemezt hallgatok rajta.


Szóval vagyunk páran ilyen furák, de tudod, az élet ízét csak a bolondok érzik igazán ;)

2016. okt. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kellenek furcsa emberek is ebbe a vilàgba. :'D

Köszönöm a vàlaszaitokat.

2016. okt. 12. 09:27
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát pedig kéne. A kedces kis directionerek azt mondták amikor Mitch meghalt, hogy „megérdemelte a rohadt sátánista” „biztos „emós” volt és felvágta az ereit egyedül hagyva ezzel 5 éves kislányát” Mitch felesége még fel is szólította a one direction tagjait hogy légyszives állítsák le a rajongóikat....mit csináltak?! Hát még válaszolni se voltak képesek. Ekkora a pofájuk amikor csak 4 táncoló tucat páwáról beszélünk. Bezzeg ott van Oliver sykes (bring me the horizon énekese.) akinek van egy ruhamárkája (drop dead), és Justin bieber folyton drop deadba jár, amikor a brin me the horizon fanok elkezték fikázni justin biebert oli sykes rögtön leállította őket.....úgyhogy úgy hallgass ilyeneket.
2016. okt. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
*Kedves
2016. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Öhm, màr bocs, de mint említettem, én nem tartozom ezek közé.

És köszönöm az engedélyed, hallgatni is fogom, mert a sràcok jófejek. És Mitch is jófej. Meg Oliver is az. Nekem semmi közöm a kispicsàkhoz, akik a metàlt le sàtànistàzzàk. Ràm is momdtak màr ilyet. Mondjanak csak.

De nem tudom észrevetted e, hogy te is hasonlót csinàlsz...

2016. okt. 20. 18:31
 19/23 anonim ***** válasza:
#14: És milyen az a "rapperes"? :,DDD
2016. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én imádom a Metalcore és Post-Hardcore műfajt (ebbe tartozik az AA, Bullet for my Valentine, Escape the Fate, stb.) De közben hallgatok néhanapján Dupstepet vagy Rap-et. Viszont van egy japán banda (Babymetal), amiért valóban idegesítenek. De engem semmiképpen nem fog érdekelni, mert azt én szeretem és nem más. A lényeg: ne törődj mások NEGATÍV véleményével (a negatív szó hangsúlyozása azért van, mert ha azzal nem törődsz, hogy valaki éppen veled beszélné meg pl. melyik a kedvenc tag, stb.) Sok a zárójel xD
2016. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!