Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akusztikus gitár erősítőre...

Akusztikus gitár erősítőre distortion pedál, lehetséges?

Figyelt kérdés
Most van egy Ibanez T30-as akustikus erősítőm és mellé egy Fender CD60-CE . Az lenne a kérdésem hogyha vennék mondjuk egy Boss DS-1 et akkor is kapok olyan hangzást mintha egy elektromos gitár+ erősítő. Nincs nagyon pénzem új erősítőre vagy gitárra szóval csak ez az egy megoldás lenne lehetséges.

2016. okt. 12. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem lesz elektromos hangja.

Zizis lesz és gerjedni fog.

2016. okt. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Waff ***** válasza:
Akusztikus gitár hangja, sosem lesz olyan mint az elektromosé, semmilyen erősítőn. Gondolom te is vettél egy elektro-akusztikus gitárt erősítővel, de nem sok sejtésed volt az egész dologról, nem tudtad mit is veszel valójában. Én személy szerint sosem vennék elektro-akusztikus gitárt mivel csak akkor, és csakis akkor van értelme az egésznek ha fellépésekre jársz, és ki kell h hangosítsák a gitarod alusztikus hangját. Otthonra, egymagadnak egyszerűen nincs értelme.
2016. okt. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 merhabal válasza:
Nem kapnál olyan hangzást.
2016. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Egyáltalán nem én vettem hanem kaptam csak reménykedtem :P
2016. okt. 13. 16:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyet élő fellépésen. Hidd el, hogy borzasztó volt. Sípolt, gerjedt és egyáltalán nem olyan hangja volt mint egy elektromos gitárnak.
2016. okt. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy pickuppal a hanglyukba. Már elektromos gitározom de nagyon szerettem így használni, pedálokkal is működik.
2021. dec. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!