Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tanár nélkül hobbiból érdemes...

Tanár nélkül hobbiból érdemes dobolni?

Figyelt kérdés

Konkrétan az a szituáció, hogy érdekel a dobolás, viszont még sosem próbáltam élesben. Jelenleg relatíve olcsón hozzá tudnék jutni egy Alesis DM Lite elektromos dobcucchoz, viszont nem tudom, hogy mennyire érdemes ebbe beruházni, ha hobbi szintnél komolyabbra nem gondolok.

Tehát olyan emberek véleménye érdekel elsősorban, aki hasonlóan sosem járt zenét tanulni, és hogy mennyi idő telt el úgymond addig, ameddig úgy gondoltad, már elégedett lettél a magaddal.



2014. dec. 11. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdemes, én nem bántam meg, én is a nulláról kezdtem egy szutyok Amati cuccal, csak mert dobolni akartam, és egy röpke 10 év alatt idáig jutottam tanár nélkül (3 éve volt) [link] Ez persze próba végi impró, elszállva, szóval se tempó, se semmi, de a lényeget érted. Meg lehet tanulni östzönből a dolgot, de sokat segít, ha van zenekarod. Azért azt hozzá kell tenni, hogy a dob előtt tanultam 7 évig zongorázni. Ja, és hobbi volt, szóval nem gyakoroltam naponta. Azt is hozzá kell tenni, hogy egy idő után nagyon hiányzott az, hogy az alapokat nem tanultam meg, de már azok is jönnek lassan :)
2014. dec. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. akkor lehet beruházok egyre :) de azért várok még válaszokat :) ment a zöld :)
2014. dec. 11. 16:19
 3/4 Shazeen ***** válasza:
Ha érdekel, simán. Most már van annyi anyag a neten hogy "röhögve" megtanulod a dolgokat tanár nélkül is. Persze pár hónap után érdemes elmenni egy két órára, csak hogy esetleg pár dolgot helyrerakjatok.
2014. dec. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a dobolás mint hangszeren játék minimális tehetséggel pár év alatt elsajátitható
2015. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!