Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Itt az első dalom és érdekelne...

Itt az első dalom és érdekelne a véleményetek. Szerintetek van értelme folytatnom vagy inkább hagyjam? Https://www.youtube.com/watch? V=_2roBtsb1t0

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt írja ki, hogy érvénytelen azonosító...

Elküldöd megint a linket?

2016. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont úgy hangzik, mint amit egy olyan ember csinálna, aki nem tud rendesen linkelni gyakorikérdéseken.


Bunkóságot félretéve komolyan nem tetszik, tipikusan azon okokból, amiért a legtöbb magyar hip-hop nem jön be. Van egy alap, ami alapvetően okés, meg dallamos, de a rappelés maga, semmiféle összhangot nem próbál kialakítani vele, hanem vagy elnyomja, vagy hagyja magában szólni. Ez pedig még akkor sem lenne előny, ha a rappelés jó lenne. Úgy hangzik nekem egy kicsit, mintha próbálnál erőteljes lenni, de közben félnél, hogy felébreszted a szomszéd szobában alvót. A dalszöveget tartalmilag nem akarom kommentálni, technikai részét illetően viszont muszáj vagyok szóvá tenni, hogy valami iszonyú öntörvényű versszerkezetet művelsz, ami önmagában nem lenne hiba, de az erőtlen, monoton rappeléssel vegyítve ez nekem egy olyan összképet eredményezett, amiből nem nagyon tudtam kivenni, hogy hol kezdődnek, meg végződnek a sorok, így nehéz volt egyszerre figyelnem a dallamra, meg a szövegre.


Összességében azt mondanám, hogy azt érzem, hogy ezt nagy odaadással csináltad, a téma meg kapásból nagyon aranyos, szóval nem mondom, hogy ilyet többet ne csinálj, mert ha te élvezed, meg valakiktől kaptál már lájkokat, és neked ez jó, akkor az a legfontosabb, viszont ha akarsz fejlődni építő jellegű kritika mentén, akkor szerintem indulj ki abból, amit írtam, mert talán nem írtam akkora hülyeségeket. :D

2016. dec. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!