Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A harag első és második...

Agent J kérdése:

A harag első és második részének mi értelme? Én konkrétan nem értem, sőt semmit nem értek teljes feketeség.

Figyelt kérdés

A rendező be volt lőve, amikor ezt a filmet csinálta? :D

A film magában jó lenne és élvezetes, ha érthetőbben rakták volna össze a filmet, de ehelyett az össze-visszaság, ami jellemzi az egész filmet, mint ha egy félkész filmet látnánk. ijesztőnek nem nevezném, sokkal inkább vicces volt. Például a második részben van egy olyan jelenet, amiben a színésznő megszüli Kayakot, de ezt úgy kell elképzelni, hogy egy 30-40 év körüli nőt szül meg és mellette a gyereke mondogatja, hogy "anya, anya, anya", hát én ott röhögőgörcsöt kaptam. :D


2015. szept. 16. 20:19
 1/3 anonim válasza:
Hogy jon ez az ezoteriahoz?
2015. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez hasonlóan nívós lehetett,mint a mostaniak nagytöbbsége.
2015. szept. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Ne aggódj, majd a helyére rakják az illetékesek. Néha nékik is kell melót adni, hogy éberek maradjanak.

#2 Ez ironikusan hangzott, de nem válasz a kérdésre.

2015. szept. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!