Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy digitalis zobgorat szeretn...

Egy digitalis zobgorat szeretnek. Kezdo vagyok, sose zongoraztam de ugy erzem ideje elkezdeni. Tudnatok ajanlani megfizetheto aron?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemtudom neked mi a megfizethető de én 150ezerért vettem sencor digitális zongorát és sztem tökéletes
2017. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szeptim válasza:

Ezt másnak írtam de neked is bemásolom:


Pár digitális zongora, ami jó lehet, hogy kitarts az elképzelésed mellett és ne legyen csalódás a vége: Meg ha mégsem ezeket el lehet adni mert elég jól tartják az árukat is.


Yamaha P75/95/105/115 sorozat...

Roland FP 10/20/30/40...

Korg SP280


De minden gyártónak megvan ez a belépő szintű modellje.


Alapvetően, ha nincs zongoraismereted az ár alapján tudsz tájékozódni kicsit. Manapság 200eFt körül vannak ezek a modellek, lehet venni részletre vagy van ahol bérelni is lehet. Ha sikerül használtan is tudsz venni a korábbi modellekből, azok sem sokkal olcsóbbak de célnak megfelelhet csak ne legyen lestrapált. Ehhez érdemes hozzáértő embert szerezni aki megnézi neked mielőtt megveszed. És 200eFt felett egyre többet és jobban tudnak... de teljesen felesleges beleölni ennél több pénzt, amíg nem tudod akarod -e igazán, mert ezekhez a szintekhez "fel kell nőni" előbb. A hangszer választ téged nem fordítva. Bemész egy hangszerboltba vagy hangszerbörzére és leülsz a hangszer elé. Ha azt mondja vigyél haza, akkor meg kell venni :)

2017. márc. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!