Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rocker fiúk! Ti jártok egyetem...

Rocker fiúk! Ti jártok egyetemi discoba is, vagy csak rock koncertekre?

Figyelt kérdés
Előbbi akár ismerkedés céljából :)

2017. márc. 11. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, zömmel metált hallgatok, ennélfogva úgy érzem, fel jogosítottak a válaszadásra, habár nem vagyok a szó szoros értelmében rocker, mert klasszikusokat és filmzenéket is hallgatok... na, de jöjjön a lényeg! :D


Nem járok discoba(semmilyenbe), több okom is van rá. Egyrészt az elektronikus zene nem az én világom, másrészt alapból introvertált vagyok, tehát nem rajongok a tömegért. Ennélfogva, rock koncertekre se szoktam nagyon menni, és - lehet ezért most sokan lehurrognak majd - de ha valamilyen szabadidős tevékenységet nem szeretek, akkor nem kezdem el művelni csak azért, mert hátha majd ott találok valakit...

2017. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Metalosként én se mennék el semmilyen disco-ba elvből se, meg nem érezném jól magam. Koncertre is csak akkor megyek ha nagyon érdekel, úgy évente egyszer van ilyen. Abban igaza lehet a kérdezőnek hogy könnyebb lehet ilyen helyen ismerkedni.
2017. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én rocker és metálos vagyok járok koncertekre ha tudok, próbálok minél többre elmenni amit szeretek. És, ha úgy adja a dolog ritkán egyetemi úgymond discokba is, de leginkább, ha van társaság. Egyedül nem járok ilyen helyekre mivel nem szeretem a különféle elektronikus zenéket. De, ha van egy társaság és úgy alakul, hogy megyünk akkor nem feltétlen mondok nemet. Az ismerkedést meg a helyzet adja, ha nem is kifejezetten sőt van, hogy egyáltalán nem ilyen célból megy az ember, de a helyszinen megváltozik a helyzet, ezt majd adja az adott szituáció :D

És egyébként ugyanez vonatkozik a koncertekre ismerkedés téren.

2017. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyikre sem. ;)
2017. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!