Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az lehet, hogy nem is tudom...

Az lehet, hogy nem is tudom lefogni?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a kezem és gitározok fél éve de a barrés akordok nem mennek. Lehet hogy nem is fognak menni? Nem csak arrol van szo hogy nem szoritom csak az ujjam nem éri teljesen át és ha foljebb viszem akkor már bezavar a tenyerem. Kérlek valahogy adjatok tanácsot, hogy esetleg hát ha valamit csak rosszul csinálok

2017. márc. 16. 21:44
 1/4 Mojjo ***** válasza:

Lehet, hogy valamit rosszul csinálsz, de ezt itt, így, látatlanban lehetetlen megmondani. Tegyél fel egy videót és/vagy pár képet, ahol látható, hogyan próbálsz barrét fogni, akkor lehet, hogy tudunk segíteni.

Ugye magad tanulsz, gitártanár nélkül? Klasszikus, nylonhúros gitárról van szó?

2017. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Klasszikus gitarom van és gitársuliba járok szóval van tanárom de vele még nem vesszük és tudom hogy ez így még hülyeségebb mert akkor miért ne kérdezném meg, de nem tom egyszerűen nem merem
2017. márc. 17. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2017. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mojjo ***** válasza:
@2: akkor mutasd, hogy csinálod :) Kérj meg valakit, hogy fotózza le pár különböző szögből, mert így, hogy nem látjuk, nem tudunk segíteni.
2017. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!