Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esélye van Pápai...

Mennyi esélye van Pápai Jocinak és az Origo című számnak az eurovízión a másik 42 dal mellett?

Figyelt kérdés
Már minden ország felfedte dalát amivel képviselteti magát az eurovízión.Mely dalok tetszenek es melyek nem?

2017. márc. 21. 01:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
24%

Általában a szomszédos országok vagy akik jóban vannak egymással, vagy történelmileg összetartoznak szavaznak át a másikra.


Kimagaslóan jó dal kell, hogy valaki ennek ellenére magas pontokat kapjon sok országból.


Az a gagyi rap betét amiből senki nem fog érteni semmit teljesen tönkre fogja vágni, nem fog sok pontot kapni, pedig még ez a nyavalygós cigány halandzsa ír hegedű hangzással akár be is jöhet egy külföldi fülének. Csak hát ez a szenvedő fejű cigány ahogy rap-pel, ki fogják röhögni, hogy bohóc.

2017. márc. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
20%
Szörnyű ilyennel oda állni.
2017. márc. 21. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem förtelmes, más dal is bekerülhetett volna. Azért került be mert cigány és kész. Sok majom magyar meg védi őt, komolyan szégyenlem a magyarságom ilyenkor pedig hazafi vagyok és fiatal. Lejárat mindenkit. Majd azt hiszik migráns kb.. A dalról annyit hogy cigány- magyar keveredett nyelv, bass*a a fülem és undorito. Maga a szöveg sem tetszik de nem is lenne akkora baj ha nem vitte volna bele ezt a sálomálo dilomálo genyó cigány hangszint.

A magyar is tud igy énekelni, csak hát na. Egy ideje nem volt cigány pop "star" kellett már valaki nem?

2017. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ez még ígyis jobb, mint ha egy tucatdalt es egy atlagos eloadot kuldtunk volna.Ha majd a versenyen végigmegy a 26 dal akkor legalább erre a dalra minden külföldi fog emlékezni, vagy azért mert annyira utálta, vagy azért mert annyira odavolt érte.
2017. márc. 24. 12:05
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Imadom, amikor a "nagy" magyarok sirankoznak, hogy igy cigany ugy cigany. Nem sirni kell, hanem szavazni, ha ennyire nem erdekelt a neped , hogy szavaz, akkor ne sirankoz! Igen egy kalap alla fogjak venni a kulfoldiek Papai Jocit az osszes magyarral, mert ott is van.
2017. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
15%
En szavaztam is tóth g. ra már ne is haragudj...
2017. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint nem eleget!
2017. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
27%

Még nyerhet is, ha tényleg nem engedik be a tolószékes orosz lányt.

Persze, ha nem lesz egy siket bajszos húzottszemű lány, jelelve. Vagy egy "menekült".


Az eurovízió egy kabaré.

2017. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
70%
Van esélye.Jó a száma.Én drukkolok neki.Hajrá Joci, hajrá Magyarország!
2017. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
32%
Egy multikulturális sz@rságra megfelelő sz@rságot küldtünk, mindennek megfelel.
2017. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!