Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esélye van Pápai...

Mennyi esélye van Pápai Jocinak és az Origo című számnak az eurovízión a másik 42 dal mellett?

Figyelt kérdés
Már minden ország felfedte dalát amivel képviselteti magát az eurovízión.Mely dalok tetszenek es melyek nem?

2017. márc. 21. 01:41
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
93%

Úgy ítélkeztek alkottok véleményt mintha ti csinalnatok valamit?

Kérdezzétek most meg magatoktol kik vagytok ti?

Ha ha ha

2017. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen más a zenei izlésem és fogalmam sincs hogy honnan jött de én szívből kívánom Jocinak hogy nyerje meg nekünk a fesztivált.
2017. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem rettenetes. Amikor először hallottam azt se tudtam, hogy milyen nyelven 'énekel'. :D

Nem, nem éneklek, a témában nem vagyok otthon, de bárki felismeri a hamis hangot.

Csak azért őt küldték ki, mert cigány. Így szeretnék mutatni, hogy a magyarok meeeenyire elfogadó nép. A külföldiek pedig egy kalap alá veszik majd a magyarokat és a cigányságot, ami nem igaz.

Szerintem hamar kiesünk, de jobb is így.

Mellesleg, hallotáttok az olasz és francia indulókat? Fantasztikusak! Már is nekik szurkolok, pont, mint tavaly. :D

2017. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
28%
Az eurovízió kabaré. Nem az számít mennyire jó a dal. leszbi, travi, jaj szegény háború sújtotta országból érkező stb. még azon csodálkoztam mikor nem a fogyi banda nyert a múltkor. Az oroszok is ráéreztek, hogy egy tolószékest kéne küldeni, mert az még nem volt, szenzáció, lehet vele szolidárisnak lenni. Most ha így nézzük a mi cigányunk még be is jöhet.
2017. máj. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
14%
Na meg, azért tegyük hozzá, hogy nem véletlen cigányok húzták hosszú-hosszú időn át a mulató magyaroknak a talpalá valót. Zenélni azt tudnak, csak az a baj, hogy nem a cigány kultúra jut az embernek eszébe róla, hanem a "mondd má' meg tesó hány óra, de a telefonodon nézd meg"
2017. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim válasza:
89%
Elnézve azt a harmatgyenge mezőnyt, ami látható volt a mai műsorban, én azt mondanám, hogy egy top 5-ös helyezés benne van. Nem kedvelem, de az átlaghoz képest egyedi a hangzása és elég fülbemászó is (a rap-betétet leszámítva).
2017. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 Waff ***** válasza:
3%

A hangja katasztrófa, hamisan énekel, fülfájdítóan rossz hanglejtéssel. A zene szintén katasztrófa, teljesen hallgathatatlan a produkció.

De mivel cigány származású, nyilván a zsűri sem ítélhette meg negatívan. Ott a másik véglet, hogy lehet ezáltal lesz esélye a mezőnybe, de ezt a kártyát más országok is kijátsszák...azaz pl egy cigány és egy néger közt hogyan lehetne dönteni?


Amúgy egyet értek, egy multikultis trágyadombra, jó versenyző lett elküldve.

2017. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a rap betét kicsit uncsi benne. FŐleg, azoknak, akik ugye nem értik. Amúgy szerintem tök jó, már eleve az, hogy magyarul énekel. De csak nekem tűnik úgy, hogy a csaj nem táncolt olyan aktívan, mint a válogatóban?
2017. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
4%
Azt nem birom megérteni hogy ez a joci gyerek a cigány származásával,hogy képviselheti a magyarokat? szerintem ez szégyen..
2017. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
88%
Mondja mar meg nekem valaki, hogy a magyar nep miert van ugy beprogramozva, hogy mindenbe csak a rosszat lassak? Miert van koztuk ennyi kritikus, akinek csak a szaja jar, de tetteik nincsenek?
2017. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!