Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi esélye van Pápai...

Mennyi esélye van Pápai Jocinak és az Origo című számnak az eurovízión a másik 42 dal mellett?

Figyelt kérdés
Már minden ország felfedte dalát amivel képviselteti magát az eurovízión.Mely dalok tetszenek es melyek nem?

2017. márc. 21. 01:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
58%

Elnézést kérek, de szerintem jogosabban képvisel bennünket, mint pl. a Kállai-Saunders. Bár őt is csak a mássága miatt küldték, hogy megfeleljenek a cirkusznak.


A Pápai legalább magyarul énekel, és nem tudom, miért mondja itt akárki, hogy nem érteni. Érteni lehet rendesen. Én értettem.


És mégis, milyen ország színeiben induljanak a cigányok? Talán lehetne külön kategóriát indítani az ország nélkülieknek, nem tudom. De az is probléma lenne, mert egész más egy baszk helyzete is.

2017. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
8%
Mégis egy cigány hogy tudná már képviselni a magyarokat?
2017. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

"Kedves" #22 !

Mond mar meg Nekem, akkor szerinted megis Kienk kellen kepviselni Magyarorszagot? Jelolteket varok!

2017. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 Ay carramba! ***** válasza:

#22 És ettől ez miért (akkora) probléma? Ember-ember.


Egyébként jelenleg a portugál után a második helyen áll úgy hogy szevasz-tavasz kritika.

2017. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

6.41.


Azért azt nem mondanám, hogy ember-ember.


Viszont vajon hány cigány élhet szerte Európában, és nézheti ezt a műsort? Mert a Mo-on kívül élő cigány -és szavazó- nézők is eldönthetik, hogy mennyire esélyes.


Tessék örülni neki, hogy legalább magyarul énekel, és nem másmilyenebb. Igaz, hogy a frizurája szörnyű.

2017. máj. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

ma 06:41


"Ember-ember."


Akkor nem értem hogy Magyarországon miért van több cigány börtönben,mint magyar.A viselkedésüket nem kommentelném. Ilyen alapon akkor egy cigány amerikát is képviselhetné,sőt lehetne az USA elnőke is.

2017. máj. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
#26 Miert, te sz osszes bortonbe jartal mar?
2017. máj. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
*az
2017. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 Ay carramba! ***** válasza:

#25 "Azért azt nem mondanám, hogy ember-ember."


Igazad van mert inkább csincsilla.

Egyébként nem gondolom, hogy Európa háromnegyed-milliárd embere közül annyi roma lenne, hogy együttesen emelték volna fel Jocit.


"Ilyen alapon akkor egy cigány amerikát is képviselhetné,sőt lehetne az USA elnőke is."

Miért ne? Ha megfelel a kritériumoknak és az emberek megválasztották, akkor senki sem szólhat.


Egyébként Jocit alaptalanul támadja minden haragosa. Csak azért bántani, mert cigány(ként képviseli valaki hazánkat)? Ááá! Olvastam egy kommentet a Blikk.hu oldalán, miszerint ő (a komment írója) Joci kijutása miatt szégyelli hogy magyar. Erre a tiszteletlenségre megfordulnának az őseink a sírjukban.


Én személyesen ezek miatt az emberek miatt pedig azt szégyellem, hogy ember vagyok, és ilyen társaim vannak.

2017. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

15.28.


Blikket olvasva már érthető az "ember-ember".


De lehetsz csincsilla is, mint alternatíva; nyugodtan.

2017. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!