Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmennétek az exetekkel egy...

Elmennétek az exetekkel egy fesztiválra?

Figyelt kérdés

A legnagyobb álmom (már lassan 15 éve) az, hogy eljussak egy színvonalasabb zenei fesztiválra, konkrétan a Szigetre. Egyedül semmilyen esetre sem mehetek. Eddig minden évben közbejött valami. Nem vagyok vén nyanya, hogy 15 éve tervezgetek, csak az utóbbi 3 évben lenne alkalmas. Először nem volt elegendő pénzem, se munkám. Még diák vagyok, idén érettségizem. Amikor a barátnőmmel akartunk jegyeket vásárolni, hirtelen lemondta, mert hosszútávú betegségei vannak, sőt életre szólóak. A volt barátommal megbeszéltük, mikor még kapcsolatban voltunk, hogy együtt elmegyünk egy fesztiválra. Mivel szakítottunk, nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet-e. A jelenlegi barátom nem kíván részt venni ilyen eseményeken. Soha senki sem akart elkísérni és velem együtt élvezni a fesztivált. A barátomat csak azért zavarná a dolog, mert szerinte a srác nem vigyázna rám eléggé és szerinte bepróbálkozhatna. Már megkérdeztem tőle (az exemtől), hogy benne lenne-e, de még nem válaszolt. Mit javasoltok? Elmennétek vele 5-7 napra egy zenei fesztiválra (konkrétan a VOLT-ra)? Mit tennétek a két fiú helyében? Hogyan oldjam meg, ha egész életemben őrülten kívánok eljutni egy fesztiválra?


19L



2017. ápr. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

1. csaj vagy, ha te nem találsz társaságot, akkor senki

2. nem csak ez a két lehetőséged van szerintem.

Én soundon voltam úgy, h senkit nem ismertem, de csatlakoztam egy társasághoz és azóta is beszélünk.

Kockázatos, de ez nem arról szól, h pasizzunk. Illetve mi van, ha bepróbálkozik az exed? Nem tudod elküldeni? Vigyázz magadra! Nem értem, h mi ebbe a dilemma. Bár én 21/f vagyok és lehet megdugnám az exem, de ha nem hagyná akk keresnék mást.

2017. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként több ismerősömet kérdeztem meg, de mindegyik valamivel leoltott. Ennek a srácnak viszont nincsenek olyan fontos teendői. Tudom, hogy nem erőszakolna meg, se semmi hasonló, de lehet a barátom épp ettől fél. Gondolom mit érezhet, csak az is baj, hogy ő nem szereti a fesztiválokat és inkább elengedne a volt pasimmal. Asszem nem bíznék meg magamban, össze vagyok zavarodva. Mit tehetnék?
2017. ápr. 4. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:

És ha keresnél valaki új embert? Itt is többen kérdezgették, hogy nem akar-e valaki csatlakozni. Még meg is tudjátok egymást ismerni. (Pl. én is próbálok embereket keresni.)

Én az exemmel csak akkor mennék, ha már nagyon nem lenne más lehetőség. Nem lenne túl kínos? Csak kihasználnám a srácot, hogy ne kelljen egyedül mennem.

És ez a vigyázós téma. Nem tudom, barátod miket hallott, de saját tapasztalat szerint ezek nem olyan veszélyesek. Mi ketten lányok toltuk végig a Szigetet minden probléma nélkül.

2017. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Gyere velem, én is kb egyedül megyek :D 17/L
2017. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!