Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinisták! Hogy tetszett a...

Tinisták! Hogy tetszett a koncert?

Figyelt kérdés

Én egy kicsit csalódtam a közönségben, nem voltak olyan lelkesek mint a Violetta Liveon..😕

Csak én meg tesóm énekelt a mi szektorunkból?

Ti hogyan vélekedtek erről?

Az viszont nekem egy élmény volt, hogy a koncert előtt találkozhattam vele személyesen!!😍

Van vele képetek?autogramm?

Várom a történeteket! ☺



2017. ápr. 5. 23:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%

Uhhh igazad van, a Violetta LIVE százszor jobb volt. Bár én nem csak a közönségben, hanem Tiniben is csalódtam. Nem énekelte az összes dalt, rövid volt a koncert, a ruhái borzalmasan rusnyák voltak és a Violetta alatt az egész lány fényévekkel szebb volt. Fél tíztől fél kettőig, tehét négy órán át vártuk őt az Intercontinental Hotel bejáratánál. Van tőle autogramom de ez nekem épp elég. A Violetta LIVE-os és a Tini - Got Me Started-es jegyem is keretben a falon van, a jegyre írt autogramal együtt. A biztonsági őrök mindegyikével összevesztem, beszólogattak nekem én pedig nem kíméltem őket igencsak gazdag szókincsem csúnyábbik részével megörvendeztetni. Volt, aki rá se hederített, volt akin meg láttam, hogy az ideg majd meg öli de nem szólhat vissza, hiszen én vagyok az, akinek a pénzéből él és ez nem fordítva van. Na nem ez a lényeg. A biztonsági őr egy külön állatfaj. A koncert végén nem engedte felszedni a konfettit, ami nekünk örök emlék lenne, nekik csak sima szemét Hihetetlen. Chhhhhh... Ja meg a színpadhoz se futhattunk oda...

De az, hogy fél liter fanta 700 és 3 dl meleg víz 450 Forint, felháborító. Osztogattam a szektorokban a papírt, amire ez a felirat volt nyomtatva: ,,You where born to shine", és a biztonsági őr elvette tőlem, hogy én ne osztogssak semmit. Még szerencse, hogy csak 10 db volt nálam akkora már csak. Nem baj, mentem és hoztam még 200-at. A bejáratnál elvették a vizemet, meg mindenkitől, sőt a parfümömet se akarták beengedni. Na elmennek a jó édes anyjukba. Mindenki kifizette a 10.000 Forinttól a 125.000 Forintig terjedő jegyárakat, de ezért nem kaptunk egy jó szót sem, na meg légkondit sem. Helyette kaptunk egy nagy rakás semmit. Ahhoz képest, hogy 2015. augusztus 29. életem legszeb napja volt és van is egy tetoválás a csuklómon, ahhoz képest ez a nap borzalmas volt. Mind az emberek viselkedése, mind az időjárás és sajnos ki kell mondani, hogy a koncert, a Violetta LIVE-hoz képest rossz volt. Nagyon nagyon rossz.

Értem ezalatt a díszletet is. Felraktak a szípadra egy festőállványt, olyanon szoktak a festők állni, amikor festik a házat. A ruhák rosszak voltak. A táncosokról inkább nem is mondok semmit. Bár, ha Tini hozta volna a Violetta LIVE-ból Leonel Vasone-t, akkor jó lett volna minden. Aaaahwww

Na száz szónak is egy a vége. Nem volt olyan rossz, de jó se. Most mesélj te, kedves kérdező!


17/fiú

2017. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Sajnos én is ezeket tapasztaltam...😕

Ráadásul még Tininek se adhattam az ajándékom és fotóm sem kèszült vele,mert lökdöstek (néhány idióta angol) na de most már mindegy...😭

De valahogy a koncerten is csak én meg tesóm énekeltünk, kiabáltunk (jól hallhatóan), a többi csak kamerázott meg beszélgetett...

Aminek értelme volt, az az, hogy Tini magassága tényleg nem akkora mint amekkorának hittem, aranyos volt mikor bújt az őrökhöz😊

Amúgy írni szeretnék neki, hátha bejön (valakinek írt és beszélgetett is vele😀)

2017. ápr. 7. 13:20
 3/20 anonim ***** válasza:
Jaaa igen meg írtam neki egy levelet, azt el is vette és mindta -láttam, ahogy mozgott a szája-: ,,gracias". Meg ahogy kijött a hotelből, egyből a beteg kislányhoz ment oda és megfogta a kezecskéjét, beszélt hozzá. Isteneeeem annyira megható volt. A szívem szakad meg még most is. :( Kis drágasááág <3
2017. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

❤cuki volt

Még vki?

2017. ápr. 7. 23:33
 5/20 anonim válasza:
Nekem nagyon nagyon tetszet a 3.szektorban ültem és elképeztően jó volt!! Nekem jobban tetszett mint a Violetta Live sztem nagyon szép most is Tini ! Én találkoztam vele még autogramot is kaptam tőle ! A koncert után 2 órát vártunk a kijaratnal hogy kijöjön! Nagyon jó volt vele találkozni! És majd megyek Argentínába a koncertjére!!! Szóval egyszerűen elképeztően volt !!
2017. ápr. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Én is voltam a koncerten.

Szerintem nem volt rossz, de tényleg jobb volt a Violetta Live. Az 1-es szektorban ültem, és ott is körülbelül csak én énekeltem, de én teli torokból. Az előttünk levő sorból volt aki hátra is fordult csodálkozva, hogy mit művelek...

Nekem az nem tetszett, hogy elköszönt és egyszerűen elment. Hiába kiabáltunk ott a színpad előtt, nem jött vissza akárcsak még egyszer meghajolni sem. Ez a Live-on jobb volt mert ott énekeltek ráadást.

Viszont az jó volt szerintem, hogy az utolsó pár számnál odafuthattunk a színpadhoz.

Én is vittem neki ajándékot, de először nem akarták beengedni. Azt is előrevittem, amikor a végén a színpadhoz lehetett menni és ott volt egy biztonsági őr, aki feltette a színpadra, bár vagy 3-szor kellet megkérnem,és utána is ilyen unott fejjel elvette, de feltette. Szerintetek megkapja? Mert láttam hogy kb a koncert vége után 5 perccel mikor már bontották a színpadot minden poszter és az ajándékom is eltűnt onnan.

Sajnos nincs vele képem, meg nincsen tőle autogrammom sem, mert nem vártuk meg a kijáratnál.

Viszont az nagyon nem tetszett, hogy a brand shop-ból elfogyott a poszter és nem tudtunk venni...A Live-on nem volt ilyen...sőt ott még kívül a csarnok előtt is lehetett posztereket vásárolni.

2017. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:

Szerintetek tudok valahonnan még utólag posztert szerezni?


17/lány

2017. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett! Szerintem a ruhái is nagyon jók voltak! A szektoromból én is torkomszakadtából énekeltem,angolul,spanyolul,hozzám is hátrafordultak amikor énekeltem. Sajnos nem találkoztam vele! :( De nagyon örülök hogy eljuthattam!
2017. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!☺

Èn Parizsba is megyek koncertreee!!😍😍

És most viszek neki levelet is...

Amúgy durva, hogy máshol 2 koncertet adott, nálunk még egy koncert se volt teltházas, ha láttátok, miről beszélek..😟

2017. ápr. 9. 12:43
 10/20 anonim ***** válasza:

Láttuk... :(


17/fiú

2017. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!