Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tinisták! Hogy tetszett a...

Tinisták! Hogy tetszett a koncert?

Figyelt kérdés

Én egy kicsit csalódtam a közönségben, nem voltak olyan lelkesek mint a Violetta Liveon..😕

Csak én meg tesóm énekelt a mi szektorunkból?

Ti hogyan vélekedtek erről?

Az viszont nekem egy élmény volt, hogy a koncert előtt találkozhattam vele személyesen!!😍

Van vele képetek?autogramm?

Várom a történeteket! ☺



2017. ápr. 5. 23:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
De szerencsés vagy Hóphely!
2017. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Oké, azért ennyire nem kell mutatni hogy ott voltál.

Nem írt oda téged, csak "Hópehely-t", de neked azért oda kell írnod, hogy te is ott voltál.

Mintha egész nap az ilyen kérdéseket figyelnéd, hogy egyből beleköss ha valaki nem úgy ír valamit,mint ahogyan gondolod.

(ezt annak a 17 éves fiúnak küldöm)

2017. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Irigység?

Nem vágytam oda, az egy dolog hogy szép a hangja, de nem vagyok rajongója..

Meg amigy az első választ olvasva, gondoltam egy 13-14 éves lany írhatta, erre 17 és fiú 😂😂

Meglepődtem 😂😂

14/l

2017. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Naa nem ezért kérdeztem, hogy összevesszetek!!😕

Ugye Martinkáám?😂

2017. ápr. 10. 22:50
 15/20 A kérdező kommentje:
bocs nem tudtam melyiket használod XDD
2017. ápr. 11. 15:54
 16/20 anonim ***** válasza:

Azért látszik hogy milyen kis naív emberkék vagytok. XD


1. Azért nem engedték be a parfümöt, meg a vizet, mert lehet, hogy valaki ilyesképpen akar bombát becsempészni, de ti még erre se tudtok gondolni, csak hisztizni.


2. Vajon miért nem volt teltház? Na ezen jót röhögtem xD


3. Egyáltalán miért megy el egy 17 éves majdnem felnőtt ember egy olyan p#csa koncertjére, akinek a sorozatát 5-10 éves gyerekeknek talalták ki?

2017. júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

1. Azért nem engedték be a parfümöt, meg a vizet, mert lehet, hogy valaki ilyesképpen akar bombát becsempészni, de ti még erre se tudtok gondolni, csak hisztizni.


ott olyan biztonsági óvintézkedés volt, hogy el nem tudod képzelni... de ha nem voltál ott, honnan is tudhatnád...


2. Vajon miért nem volt teltház? Na ezen jót röhögtem xD

nagyon tehetséges, csak drágák a jegyek, amit nem mindenki engedhet meg magának és nem azért, amire te gondolsz...:)


3. Egyáltalán miért megy el egy 17 éves majdnem felnőtt ember egy olyan p#csa koncertjére, akinek a sorozatát 5-10 éves gyerekeknek talalták ki?


mert nagyon tévedsz!!

a legtöbben 10-18 volt (a nagy tinisták)


szóval no comment...XD

2017. júl. 7. 20:52
 18/20 anonim ***** válasza:
De b*zmeg, el tudom képzelni milyen óvintézkedések voltak xD Ez is bizonyítja, mennyire naívak vagytok
2017. júl. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
hagyjuk inkább...
2017. júl. 8. 19:31
 20/20 anonim válasza:
Én voltam a Violetta live-on a Got Me Started-en és a Quiero Volver-en is. Sztem a Got Me Started volt a legjobb. A violettával meg nem lehet összehasonlitani mert ez szóló koncert a Violetta meg nem
2020. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!