Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van ez? Miért utálják...

Miért van ez? Miért utálják Lady Gagát?

Figyelt kérdés
én imádom!!!De annyira sokan utálják...de nemtudom hogy miert...Szereti itt valaki???Az irjon már.. (l)

2017. máj. 14. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Most a zenejere vagy az emberre gondolsz? Csak mert ez az utalom szeretem dolog kicsit fura ha nem ismered szemelyesen a not... Am a zeneje szerintem jo
2017. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mindkettőre..De ha már itt tartunk..Nagyon joszivű és kedes..sokat adományozik,adakozik másoknak..Régen volt egy korszaka az tény..de kinek nem voltak rosszab időszakai
2017. máj. 14. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom vele. A zenéi többségét kedvelem vagy legalábbis elhallgatom, emberként meg nem ismerem de nekem nem tűnik a személyisége gáznak. Ellenben az a stílus amit néhány évig kéviselt az enyhén szólva is riasztó volt, de mostanság már öltözködésre, megjelenésre is normális, sőt néha kifejezetten jó nő.
2017. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon imádom, egy igazi tehetség!! Nem tudom én se, miért utálják annyira. Lehet, hogy a stílusával van bajuk, de szerintem pont az a különleges benne, amikor megcsillan a szemében az az őrület, amitől olyan különleges lesz és kítűnik a tömegből. :D Viszont a pletykák csúnyán befeketítik szegényt, pedig nem rossz ember ő. :( Csak egy kicsit jobban meg kellene ismerni, annyira imádnivaló amúgy! :D

Ha gondolod írj privátba és beszélgethetünk róla, Little Monster. :)

2017. máj. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem a zenéit.Szerintem Beyoncé után neki van az egyik legjobb hangja.
2018. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!