Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-pop! Ki az UB-tok és miért...

K-pop! Ki az UB-tok és miért pont ő, és mióta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már volt pár ilyen kérdés, de nagyon kíváncsi vagyok erre. :D

2017. máj. 22. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Kai, az EXO-ból. Azt nagyon nehéz megmondanom, hogy miért pont ő. Erre a kérdésre sosem tudtam válaszolni. Szerelem volt első látásra és azóta csak körülötte forog a világom. :) 2013. augusztus 21. óta az életem része. ^^
2017. máj. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
DaeHyun a B.A.Pből ^^ Már 3 éve :D Igazából ez nehéz kérdés, hogy miért. Egyszerűen csak ő áll a legközelebb a szívemhez. Ugye a B.A.P az UB bandám az elején nem is nagyon volt biasom. Kellett pár hónap mire kialakult :D De ami megfogott benne: a hangja na de az mennyire. Minden műfajhoz passzol. A másik a mosolya. Nagyon szép mosolya van ami nekem a gyengém. Na és akkor a legfontosabb a belsője: nagyon nagy szíve van, mindig szeretet ad a rajongóinak, érezteti. Erősnek látszik, de érzékeny szívű, nem egyszer sírta el magát. (koncerten mikor beszélt a szüleiről, hogy jutott el ide, hiátus utáni első fellépésén, évfordulójuk koncertjén stb) Látszik mennyiret jelent neki a B.A.P ezt hangoztatta is többször, és nem hiába tetoválta magára a banda nevét. De ki is mutatja. emellett szorgos, keményen dolgozik néha túlságosan kemény magához..De mindent megtesz a céljaiért :3
2017. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Kicsi Army válasza:
35%
nekem a BTS-ből Jimin ès Jungkook mert mind a ketten irtó cukik ès kedvesek meg viccesek. mindíg megnevettetnek engem ha rossz kedvem van
2017. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Seungri a Bigbang-ből (UB banda is). Már talán 2 éve amikor először megláttam felkeltette a figyelmemet. Ráadásul a Bigbang-et ismertem meg a leghamarabb. Talán azért, mert vicces és nagyon tehetséges (a debutálásukkor alig tudodt énekelni most meg azt várom, hogy egy új solo albuma legyen, tud DJ-zni és nagyon jól ért az üzlethez, tud sok nyelven: kínai, japán és angol).
2017. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
Yoseob a Highlight-ből 😋én sem tudom, hogy miért. számomra tökéletes😍 már 7 éve❤
2017. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
Jin a BTSbol ^3^ O az UBm miota megismertem az egesz KPOP mufajt. A BTS Dope volt az elso zene,amit meghallottam,es nagyon megtetszett.Aztan a Fire,Blood Sweat&Tears... Aznap nem tudtam elmozdulni a gep mellol,mert csak hallgattam es hallgattam a dalokat,es persze elkezdtem olvasni a fiukrol. Nagyon szimpatikusak voltak, es azota is imadom oket <3 (Ja es ez a nap volt februar 2.a,szoval Jin innentol az UBm:3) Hogy miert? Nemtudom megfogalmazni:'D Talan mert rengeteget tett azert,hogy most itt tartson, egyszer mondta,hogy kiskoraban az anyukaja baratnoi dicsekedtek a fiaikkal,aztan Jin is elerte,hogy buszkek lehessenek ra a szulei. Valamint vicces,aranyos, jol tud fozni:"D,es meg sorolhatnam. O motivalt arra,hogy elkezdjek.megtanulni koreaiul,es szeretnek is majd kikoltozni oda. Egyszeruen nemtudnam elkepzelni nelkule az eletem <3 De gondolom ezzel te/ti is igy vagytok,ha van egy UBtek:S Egy almom valna valora ha eljonnenek Pestre,es talalkozhatnek veluk. <3
2017. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Nekem Zico, a Block B-ből. Nagyszerű leadernek és rappernek tartom, ráadásul az énekhangja is szép, és a humora sem utolsó. Bármilyen stílust kipróbál zene terén. Sajnos, személyes ismeretség hiányában csak ennyit lehet róla megállapítani. De boldoggá tesz, bárhol is látom.
2017. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
35%
Got7-böl Jackson!❤ Mert helyes és szeretem a kínaiakat! Olyan 1-éve.😉 Bocsi most böngészek
2017. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ren a NU'EST-ből. Mert csak. Miért kell megmagyarázni? :D Ez olyan, mint amikor szerelmes vagy. Nem tudod megmagyarázni, miért szereted, persze mondhatod, hogy azért, mert csinos, kedves, figyelmes, jószívű, de ez 2 milliárd másik emberről is elmondható, mégsem szereted azt a 2 milliárd embert. :) Szóval szerintem valójában nem tudja az ember ezt megmagyarázni. Az egész személyisége szeretnivaló, nekem olyan kiszámíthatatlan, és ettől izgalmas. De nem EZÉRT szeretem. :) Ja, és 2012 óta.
2017. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

#8as sirok xddd

Kinaiak??XD Koreaiak dragam.

2017. júl. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!