Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-pop! Ki az UB-tok és miért...

K-pop! Ki az UB-tok és miért pont ő, és mióta?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már volt pár ilyen kérdés, de nagyon kíváncsi vagyok erre. :D

2017. máj. 22. 22:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

#10-nek üzenem:

Csak szólok, hogy Jackson kínai származású, szóval nem értem miért kell belekötni mindenbe. :) Attól, mert kpop, nem feltétlen csak koreai előadók léteznek. Jackson kínai származású, úgyhogy teljesen jól írt mindent. Kicsit nézz utána a dolgoknak, mielőtt valakinek neki esel. :)

2017. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
75%
Jackson kínai,ha jól tudom :) Nem mondott hülyeséget.
2017. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

Az én kommentem jó hosszú lesz, ugyanis, magyarázatképp azt a véleményem fogom bemásolni, amit róla írtam egy másik oldalon. Egyébként Jin-ről van szó, a Bts-ből. (Másik bandát még nem nagyon hallgatok, ugyanis elég friss vagyok ebben a világban, és egyszerre csak egyhez szeretnék hozzászokni.)


Kim Seok Jin. Ideje elsütni azt a közhelyet, hogy neked csak egy név, de nekem annál sokkal több. Bár tényleg az, teljes mértékben igaz. Nem nagyon tudom szavakba foglalni mennyire szeretem, de mindenesetre megpróbálom. Mikor megismertem őket, ő tűnt ki elsőnek, fogalmam sincs miért, vonzott a tekintete, az egész lénye, olyan volt, mint egy mágnes. Aztán elkezdtem rengeteg információt gyűjteni róla, véleményeket olvastam, képeket gyűjtöttem, interjúkat böngésztem, és nagyokat dobbant a szívem, mikor az ő válaszát olvashattam. Szépen-lassan éreztem, hogy kialakul valami kötődés köztünk, még ha Ő erről nem is tud, és nem is érzi. Imádom a szemét, a mosolyát, az ajkait, azt a vállát, ami az én bátyámra emlékeztet. Odavagyok a stílusáért, a lehető leghihetetlenebbül tud kinézni, egyáltalán nem véletlen, hogy ennyien tudnak csámcsogni ezen a hatalmas stílusérzéken. A hangja pedig a legmegnyugtatóbb, és legértékesebb dolog számomra a világon, mikor énekel, mintha én is szárnyakat kapnék. Szeretem nézni mikor táncol, mert hiába nem egy J-Hope, mindig százszázalékosan odateszi magát, és merje valaki azt mondani, hogy nem aranyos mikor próbálkozik! Emellett a személyiségén nem sokat tudnék még ragozni, de annyira tiszteletreméltó ember, annyi szeretet szorult a kis buksijába, hogy senki sem tudná megfogalmazni mekkora érték Ő! Az EatJin, a Selcái, az Apás viccei (amin én mindig nagyokat röhögök, és nem az Army-kötelességem miatt! :D), a Flying Kissje... Ezek olyan dolgok, amik mások számára talán semmiségek, de nekem az összes napom feldobja, és nem kevés pozitivitást ad. Fény a sötétségben, a többi taggal egyetemben!

2017. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

Hosszú válasz érkezik úgyhogy mindenki készüljön fel lélekben :D

Igaz nem régóta találkoztam a k-pop világával, viszont rengeteg bandát ismertem meg és szeretem is őket. De az abszolút kedvenc bandám, akik megszerettették velem ezt a világot az a BTS. Minden tagot imádok. De tényleg. Mindegyikben vannak olyan tulajdonságok amiért lehet őket szeretni. De közülük is kiemelkedik egy aki nem más mint Kim Seok Jin. :)

A Dope számuk volt az első amit hallottam tőlük és az MV-ben amikor megláttam egyből megfogott. Nem is tudom hogy mi lehetett az. Talán a szeme, ami azóta is ha külsőséget kéne választani hogy mi a kedvenc részed rajta, azt választanám :D

Aztán elkezdtem utánanézni, videókat, cikkeket, érdekességeket olvastam, és megbizonyosodtam róla, hogy nem hiába szerettem bele. Egyszerűen lenyűgöz, hogy mennyire jószívű, mennyi szeretet és mennyi törődés szorult belé. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy rengetegszer főz a tagokra, vagy az hogy ő takarít a dormban. Amikor még hatalmasat nőtt a szememben az a Jimines eset, amikor kész volt Jimint megvédeni úgy hogy akár neki is baja eshetett volna. Én személy szerint imádom a humorát, minden viccén remekül tudok szórakozni. Egyszerűen fantasztikus, hogy mennyire szereti az A.R.M.Y-kat. Erre példának elég azt felhozni hogy a koncerteken mindig készült kisebb nagyobb szívvel a rajongóknak azért hogy a szeretetét kifejezhesse. Beszéljünk egy kicsit a hangjáról. Nem lehet szavakba önteni az érzésemet amikor meghallom az ő különleges, angyali hangját. Ő az első és egyetlen előadó akinek száma közben (Awake, I love you) folytak a könnyeim, annyira meghatott a szövege, a mondanivalója, meg persze Jin hangja. Felnézek rá, hogy mennyi mindent tett, mennyit küzdött azért, hogy idáig eljusson. Felnézek rá azért, hogy nem akarta, hogy az apukája anyagi helyze miatt legyen híres, hanem magától akart, önerőből idol lenni. Még rengeteg mindent tudnék írni hogy miért imádom és ezek még mindig nem külsőségek lennének.

De csak, hogy a külsőségekről is szót ejtsünk ( hiszen az sem utolsó :D ) A szeme és az ajkai amik engem mindig le tudnak venni a lábamról, na meg persze a hihetetlenül széles vállai. Szerintem minden hajszín jól állt neki amije volt úgyhogy ezzel se tudott nálam melléfogni :D

Kb. ennyi amennyit írni akartam.

2017. 04. 22. Köszönöm hogy megismerhettem ezt a csodálatos világot, egy csodálatos bandával, benne csodálatos tagokkal. :)

Ezt a linket pedig csak így itthagyom: https://www.youtube.com/watch?v=XrRWXHL8HWs&index=6&list=FLm..

2017. júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 ncskcsk ***** válasza:
69%

Taemin a SHINee-ból 2009 februárja óta. SHINee az UB bandám is.

Először a személyiségébe szerettem bele, mert hát akkor, mikor fav lett, ilyen kis nyomi gombafrizurája volt, de hihetetlenül édes volt vele. Ráadásul hiába idol, ugyanolyan visszafogott introvertált életképtelen mimóza, mint én. Szóval közel érzem magam hozzá.

És emellett visszafogott és szerény, tisztel másokat, és látszik, hogy nagyon szereti a rajongóit. Érzem, hogy ha nem is ismer személyesen, de törődik velem, mint a rajongójával és megbecsül.

Ezen kívül rendkívüli dolgokat tett le ez a gyerek. 2008-ban, mikor debütált, szinte semmi sora nem volt a SHINee dalaiban, nem volt jó az énekhangja, mesélte, hogy régen botfülűnek is csúfolták. Nem hiába volt a pozíciója a csapatban régen főtáncos és subvocalist. Viszont annyit, de annyit gyakorolt, hogy 2012-ben egymaga szerepelt az immortal songban több hónapon keresztül, és azóta egyre több sorokat is kapott a csapat dalaiban, hogy mire feleszmélten, büszkén mondhattam, hogy 3 főénekese van a SHINee-nak (Jonghyun, Onew és Taemin). 2014-ben ráadásul a semmiből ódáig eljutott, hogy már szólista is lett, és hihetetlenül tetszenek a szóló dalai, nagyon jó hangzásviláguk van.

A táncról szerintem nem kell mesélnem, Taemin fő erőssége, a legjobbak között van, és nem hiába néz rá fel sok fiatalabb idol. Őstehetség, a mozdulatai nagyon precízek és élesek, mégis, olyan könnyedén és légiesen hajtja végre a legnehezebb koreókat is, hogy az hihetetlen. Művészet ahogy táncol, azonnal bele lehet szeretni, nagyon kifejező. Ráadásul ebbe is, mint az énekbe, mindig 100%-ot nyújt, kevesebbel nem éri be. Ezért is tisztelem őt.

Kinézetre meg szintén gyönyörű. Igen, ha meglátja az ember, nem feltétlen a jóképű vagy a férfias szavak jutnak róla eszébe. De épp ez az erőssége és bája. Kinézetén nem nagyon tudnék semmit külön kiemelni (talán a száját, mert hát omg, azok az ajkak), ő egyszerűen csak tökéletes génekkel rendelkezik, ennyi :_D. Összképileg egy gyönyörű ember kívül-belül.

Végezetül annyi, hogy hihetetlenül büszke vagyok rá, és tisztelem őt mindazért, amit elért az életben saját maga által, és megtiszteltetés számomra, hogy 8 év után még mindig Shawolnak (és Taemin fannak) vallhatom magam.

2017. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

BigBang~Taeyang 😄

Nem is tudom,annyira megfogott a stílusa, a személyisége meg úgy az egész ... Hihetetlenül édes ( nem vagyok divat p*csa), a mosolya pedig szerintem az egész kpop téren a legszívmelengetőbb 😄😘😊😍😍.

A hangja elvarázsol, a zenéjét imádom 👒 Wedding dress az örök fav💝

Azt hiszi, hogy nem tud aegyozni pedig de... A weekly idolban annyira kawaii volt, h majd belehaltam a fangörcsbe 😅

#youngbaeismine

2017. aug. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

A B.A.P-ből Daehyun😍❤❤💖💖💖Imádom az egész srácot úgy ahogy van❤.Legelőször a hangja fogott meg. Az első gondolatom "Te jó ég milyen tisztán tud énekelni😱.És a magas hangok is milyen jól kijönnek neki"Elájultam a hangjától. Utána a külseje is nagyon megfogott. Olyan mint egy angyal😍Szentjóistenkém😍😍Minden hajstílus,hajszín jól áll neki. #Busanwonbin❤ A stílusaa ahww. Utána nézegettem még műsorokat a B.A.Pről na és akkor őrültem meg igazán érte...a kedvessége,a nagy szíve,a humora,a nevetése,a rajongók és tagok iránti szeretete. Mindjárt elsírom magam annyira szeretem❤😭És ez már mind majdnem 1 éve így megy.💖

IMÁDOM JUNG DAEHYUNT❤❤

2017. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
15%
Mindjárt ide hányok
2017. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
BamBam a GOT7ből.:) Huha, nem tudom miért. 1 éve (lassan 2) vagyok kpopper, és a GOT7 volt az első banda amit megismertem, egyből BamBam volt a legszimpatikusabb, bár igaz, nem azóta ő az ubm. Kicsit több mint fél éve, ami igaz, nem olyan hosszú idő, mint a régebbi kpoppereknek, de ettől függetlenül ő a kedvencem. Nos, alapból szerintem nagyon aranyos és helyes. Amikor magam alatt vagyok, csak megnézek egy 'Vicces/cuki összeállítást' és akaratom ellenére mosolyt csal az arcomra. Nagyon életvidám, tipikus szimpi, legalábbis nekem, bár ezt tényleg nehéz megmagyarázni, hogy miért imádom ennyire. Szerintem tehetséges, jó abban amit csinál, (legjobb rapper hehe) és.. ahh, nagyon bírom ahogy táncol.:3 Főleg amikor lánybandák zenéjére táncol:D Sírni szoktam rajta a röhögéstől, és a fangörcstől egyszerre. xD Nem tudom megmagyarázni, tényleg xd Nagyon szeretem^^
2018. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A BTSből V. A hangjába szerettem bele, meg a szájába (xdd)
2018. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!