Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hiszik azt a 12-14...

Miért hiszik azt a 12-14 évesek (főképp lányok), hogyha Asking Alexandriát, meg Hollywood Undeadet (ide sorolható továbbá a Black Veil Brides) hallgatnak, olyan nagy metálosok?

Figyelt kérdés
Titeket nem idegesítenek? xd
2017. máj. 25. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint engem nem zavar. Azzal, hogy ilyeneket hisz magáról, magát égeti, az meg engem miért idegesítene.
2017. júl. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Senkit sem hibáztatok azért, ha valaki 2017-ben nem olyan zenekarokon keresztül ismerkedik meg a rockkal, akik 20-30 évvel ezelőtt voltak a pályájuk csúcsán. Ezzel persze most nem leszólni akarom a klasszikusokat, csak szembemenni azzal a felfogással, hogy minden mai (rock)zene egy f*s, és csak a régiek az igaziak.

Szeretem és végtelenül elismerem a klasszikus rockbandákat, de teret kell engedni az új generációnak, ha tényleg azt akarjuk, hogy a rockzene tovább éljen. Aztán ha egy tini a mai rockbandák hatására komolyan elköteleződik a rockzene mellett, akkor előbb-utóbb úgyis el fog jutni az AC/DC-ig és a társaikig.

2017. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 tcsehi válasza:
100%

Én 13-14 éves korom óta hallgatok rock zenét napi rendszerességgel (ritkán másat is, nem vagyok elfogult), a kérdésben felsorolt bandák/együttesek közül csak a BVB-vel van tapasztalatom, van néhány jó kis daluk. De sosem voltam az aki, meghallgat egy rock zenét, aztán megy is kiguglizni, hogy a tagok hol születtek stb...Én a fülemmel döntöm el mit szeretek és mit nem, nyugodtan nevezzétek képmutatásnak(speciel a régebbi darabok vonzanak, az általam igazinak vélt rock együttesek)...Ha egy banda megfog azt szeretem, gyakrabban hallgatom, megtanulom a szöveget, netán még a pólójukat is megveszem, egy igazán jó koncert élmény után...De, egy pillanara sem érzem cikinek, hogy headbangeljek a tömegben egyedül, vagy akár csápoljak és üvőltsem torkom szakadtából a szöveget...Nyugodtan bíráljon el bárki bárminek...Szerintem nem attól lesz rocker valaki, hogy mások annak tartják, hanem, hogy annak érzi magát és fel is vállalja azt!(Nem feltétlen öltözködés terén.)

19/F

2017. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
87%
Senkit nem szabad lenézni, hogy mit szeret! Személy szerint óriási HU és Rammstein fan vagyok, de amúgy szinte minden zenei műfajban megtalálom a nekem tetsző darabokat, és ügyelek arra, hogy senkit ne szóljak le az ízlése miatt! Viszont kevés annyira lekezelő és lenéző alakot láttam más műfajokban, mint amilyen sok brutálisan lenéző naaaaagy igazi trueee metálost.
2018. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!