Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » K-pop! A Got7-ben, hogy van ez?

K-pop! A Got7-ben, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Nem akarom egyik tagot se meg bántani, igazából én mindegyiküket egyformán szeretem,talán picivel BamBam áll közelebb hozzám. :)

De ki a legnépszerűtlenebb, és ki a legnépszerűbb? Vagy egy sorrendet tudnátok írni? :/ Csak érdekelne, de szerintem mindannyian nagyon tehetségesek! ❤

Én úgy vettem észre, hogy Mark a legkedveltebb, és Youngjaet alulértékelik:( pedig őt is nagyon szeretem ,de lehet csak én tudom rosszul. :/



2017. júl. 8. 00:08
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Én pedig úgy hallottam, hogy Markot szeretik a legkevesebben(mert hogy tuti nem fogja megújítani a szerződést mert hiányzik neki Amerika, és amúgy se akarna a GOT7-ben maradni meg régen a barátai nagy botrányt okoztak Bambam-nak és Yugyeom-nak is), és Youngjae-t se szeretik annyira mert kiköltözött a dormból.

Szerintem Jackson az egyik legkedveltebb, de nem igazán tudom.

2017. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem valahogy így nézne ki a "népszerűségi lista"

1.Jackson

2.Mark

3.BamBam

4.JB

5.Jinyoung

6.Yugyeom

7.Youngjae

2017. júl. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Mostanában YoungJaet is megkedvelték, de ez is csak azért van mert a never evet era-nál szőke volt, és ment a YoungJae úristen szőke lett fcking bias wrecker, aztán mielőtt befestette volna sehol semmi. (YoungJae az ubm debüt óta) Bár ez most megint kezd alábbhagyni, aminek nem igazán örülök. Oh my little underrated sunshine.

De szerintem így van a sorrend:

Mark

Jackson

BamBam

JaeBum

YuGyeom

YoungJae

Jinyoung

2017. aug. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Angol fórumokat/oldalakat olvasva én JB rajongókból látok a legtöbbet, ezért őt írnám elsőnek. Korábban Jacksont tettem volna oda, de az elmúlt hónapokban rengeteg helyen írták, hogy mindenbe belekötnek nála, sok gyűlöletet kap, azt akarják sokan, hogy otthagyja a got7-t, ezért most nagy szüksége van a rajongókra.

Youngjae viszont tényleg alul értékelt, rá valahogyan nehezebben figyelnek fel az emberek, pedig nagyon tehetséges és aranyos.

Szerintem ilyen a sorrend:

Jaebum

Mark

Jackson

Jinyoung

BamBam, Yugyeom (náluk nem tudtam dönteni)

Youngjae

2017. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lehet későn irok sőt biztos de micsoda milyen ugy volt Mark baratai meg BamBam es Yugyeom kozott vagy mi? Errol mem is hallottam plss valaki mondja el mitortent😩
2018. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem Mark valamelyik barátja osztott meg Yugyeom-ról ittas videót (ami fiatalkori alkoholfogyasztásnak számított Amerikában) és BamBam-ről olyat, ahol kimondta az n-betűs szót.

De nem vagyok benne biztos, javítsatok ki, ha tévedek.

2018. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja értem köszönöm a választ☺️
2018. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!