Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Despacito, miért ekkora durranás?

Despacito, miért ekkora durranás?

Figyelt kérdés

Én, kb 4 napja hallottam először, de akkor is azért, mert a tesóm szinte lecseszett, hogy nem ismerem ezt a számot, mondtam, neki, hogy akkor indítsa el, és megláttam, hogy majdnem 2,5 milliárd megtekintése van, holott semmit nem tudtam erről, magyarosan, csak "deszpacsítónak" hívtam, de kb ufónak néztek a körülöttem lévők.

Aztán csodálkoztam, hogy mennyire semmilyen ez a sláger, úgy értem, kb mint egy Justin Bieber dal, azok is csak azért olyan nézettek, mert divat hallgatni.

De ez a Despacito, erről fogalmam sincs. Adott egy 40 éves fogjuk rá izmos karú férfi, aki nyilván azt énekli spanyolul, hogy mennyire tetszik neki egy csaj + meg is dugná, legalább is erre következtetek a táncából, szimplán megdugja a levegőt 2-3 alkalommal a klippben.

Mi olyan jó ebben? Mármint miért lett ekkora sláger?

Ismeretlen előadótól és semmilyen dal. Vagy hülye vagyok.



2017. júl. 9. 20:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom. Hallottam már egy jó pár sz@r számot életemben, de ez a legrosszabb. Semmi nem tudja felülmúlni (maximum csak a mulatós számok). Utálom ezt a számot.
2018. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Dehogy ismeretlen előadó.... Luis évek óta híres már, és nagyon tehetséges meg nagyon jól néz ki!
2018. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Adott egy 40 éves fogjuk rá izmos karú férfi, aki nyilván azt énekli spanyolul, hogy mennyire tetszik neki egy csaj + meg is dugná, legalább is erre következtetek a táncából, szimplán megdugja a levegőt 2-3 alkalommal a klippben."


Egyébként határozottan más volt a kliprendező, mint a dalszövegíró. :D :D A kliprendező egy szexista f*/*sz, míg a dal kifejezetten udvarias a nőkkel. A szexuális aktusról szól, de a despacito kifejezést az amúgy spanyol énekes nem véletlenül vette át a délamerikai spanyolból, mert a lentamente szó nem tartalmazza ugyanazt. A despacit azt jelenti, hogy lassan, de van egy olyan felhangja is, hogy lassacskán, szépen lassan. Kifejezetten kulturált, nőkre nézve nem sértő metaforák vannak benne.


Szerintem fülbemászó, pedig rockot szoktam hallgatni.


A rapbetéteket mondjuk sosem tudtam értékelni.


26/N

2019. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyébként miért csak fogjuk rá, hogy izmus? :D
2019. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
*izmos
2019. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
*despacito, lemaradt az o
2019. ápr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Utálom ezt a számot, a hideg kiráz tőle. Húgom tavaly azzal ment az idegeimre, hogy ezt a f.st énekelte...
2019. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Azóta már rengeteg ÚJ ÉS SZUPERJÓ száma lett neki, és azok is meg a Despacito is van annyira jó, mint úgy ámblokk az egész férfi, aki nem elég, hogy nagyon jó hangú és jól tud énekelni, de még kifejezetten szexis is. És én imádom Luis Fonsi-t, És az anyám is, pedig elmúlt ötven.


És az meg nem divatfüggő, hogy ki mit hallgat, hanem az emberek különböző ízlésétől függ. Én pl. imádom azokat is, amiket az előttem korábban szólók linkeltek vagy említettek, és szerintem egyenértékű velük a Luis Fonsi Despacito-ja is. Ha valamelyikünk tudna spanyolul(én se tudok :D:D), akkor lehet, teljesen másképp értelmezné ezt a slágert. És én L. F.- et imádom!


Üdv.: Egy gigamegahatalmas Luis Fonsi rajondó!!!

(Ja és nem vagyok egy ostoba tiniliba, hanem huszonéves nő.)

2019. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én egy csomó dolgot szeretek a 60-as évektől napjaink, érdekel a zenetörténet, és nem mondanám, hogy gagyi popot hallgatok, de mégis szeretem. Nem azt mondom, hogy rendszeresen hallgatom, de szerintem semmivel se gagyibb, mint csomó másik dal, amit nem szidnak. Csak sokan játszották le, ezért már reflexből utáljuk. Nem kötelező persze szeretni, de egy csomó hülyeséget beszélnek róla, például hogy gagyi a szöveg. Ezt mégis honnan tudják? Mert én beszélek spanyolul, és az az igazság, hogy jól kitalált szövege van. Sokkal jobb, mint a Ricky Martin meg más hülyeségek, akik 2 percet gondolkodtak a dalszövegen. Ezen látszik, hogy dolgoztak. A klip elég lealacsonyító, de dalszöveg maga amúgy eléggé tisztelettel is beszél a nőkről, de elterjedt, hogy nem. kedvenc kérdésem az volt, amikor valaki azt állította, a spermáról énekelnek benne. :D Na, ő se hitte, hogy lesz olyan válaszoló, aki beszél spanyolul. :D
2019. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!