Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkin Park fanokhoz/kedvelőkh...

Linkin Park fanokhoz/kedvelőkhöz intézném kérdésemet: Hogy fogadtátok Chester halálhírét?

Figyelt kérdés

Én belül kicsit meghaltam... tegnap este tudtam meg, sokkolt. Éjjel alig aludtam, nem bírtam felfogni.

Ma melóban csak őt hallgattam, alig bírtam ki bőgés nélkül. Nekem Ő/Ők egy hatalmas mérföldkő az életemben. Átsegítettek egy alkoholista apán, csóró családon, kiközösítésen, aztán az apám elvesztésén....A mai napig a Linkin Parkot szedem elő ha valmin túl kell jutnom, bár az új dalaikat már nem szerettem túlságosan.

Nem voltam ott a Volton, pedig Sopronban élek... és most rettenetesen bánt a tudat, hogy olyan lehetőséget b*sztam el ami soha nem tér már vissza. Siratom az embert magát, és siratom a bandát...

Mintha egy közeli barátomat veszítettem volna el...

Ne haragudjatok, le kellett írnom, ki akart jönni :(


2017. júl. 21. 20:41
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%
A 10-es válaszom lepontozásár nem értem. Igazat írtam.
2017. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
31-es lehet, csak nem a kérdésre válaszoltál. A zöld kéz a hasznosságot értékeli, nem like gomb.
2017. júl. 28. 10:26
 33/35 NopeXD válasza:
100%

Tudom hogy ezzel a válasszal már nagyon el késtem de azért el mondom a véleményem:

Én imádom szinte az összes számukat. Nagyon megrázott hogy meghalt. A mai napig össze vagyok törve. És én se voltam kint a VOLT-on. nagyon gyakran sírok ha eszembe jut hogy milyen eseményt halasztottam el.

Azt mondtam hogy biztos lesz majd legközelebb. Hát mit nem mondjak K*rvára lesz!!!

Valamint aki azt gondolná hogy szánalmas hogy megölte magát Chester az gondoljon bele hogy milyen ha elveszít valaki egy olyan embert aki nagyon fontos volt az életében, valamint abba milyen ha 7-8 éves korátol 14 éves koráig egy vele egyforma nemű idősebb ember molesztálja vagy akár meg is erőszakolja úgy hogy ő nem meleg. Azért ha ebbe bele gondol az ember akkor nagyon is érthető hogy miért lett öngyilkos. (akinek nem inge ne vegye magára)

2017. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
én sem voltam koncertjükön soha pedig mindig is elakartma menni :( az nap mikor meghal én is meghaltam egyszerűen nem tudtam elhinni hogy ez történt:( és 2 perc alatt feltudom cseszni magam mikor arra gondolok hogy nem mehettem el a koncertre :(((( R.I.P Chester
2018. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=sjN-NGsRg9g sirtammint egy kisgyerek 31 évesen :(((
2019. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!