Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Linkin Park fanokhoz/kedvelőkh...

Linkin Park fanokhoz/kedvelőkhöz intézném kérdésemet: Hogy fogadtátok Chester halálhírét?

Figyelt kérdés

Én belül kicsit meghaltam... tegnap este tudtam meg, sokkolt. Éjjel alig aludtam, nem bírtam felfogni.

Ma melóban csak őt hallgattam, alig bírtam ki bőgés nélkül. Nekem Ő/Ők egy hatalmas mérföldkő az életemben. Átsegítettek egy alkoholista apán, csóró családon, kiközösítésen, aztán az apám elvesztésén....A mai napig a Linkin Parkot szedem elő ha valmin túl kell jutnom, bár az új dalaikat már nem szerettem túlságosan.

Nem voltam ott a Volton, pedig Sopronban élek... és most rettenetesen bánt a tudat, hogy olyan lehetőséget b*sztam el ami soha nem tér már vissza. Siratom az embert magát, és siratom a bandát...

Mintha egy közeli barátomat veszítettem volna el...

Ne haragudjatok, le kellett írnom, ki akart jönni :(


2017. júl. 21. 20:41
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem, kedves 15-ös az a pokoli szánalmas, hogy nem vagy képes befogni a szádat még egy ilyen témánál sem. Jössz és nekiállsz itt okoskodni, belerondítani az emberek gyászába. Ilyenkor kell csendben maradni, anyukád nem tanította meg? 14-es 16-os detto. Ha kiéltétek magatokat akkor viszlát.
2017. júl. 23. 14:01
 22/35 anonim ***** válasza:
23%
Imádtam a Linkin Parkot, de megmondom őszintén, hogy amikor mindenhol a Chester srác neve és halálhíre fogadott, utána kellet néznem, hogy ki is volt ő. Én a zenéjüket szerettem, a mögötte álló emberek teljesen hidegen hagynak. Ráadásul mivel számomra a Hunting Party óta nem volt értékelhető a munkásságuk, így az sem igazán érdekel, hogy meghalt.
2017. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Ez is egy meglátás :)

Én őt mint embert is imádtam annak idején, nem csak a bandát, bele voltam esve kiskamaszként, és most szíven ütött hogy meghalt.

2017. júl. 24. 18:35
 24/35 anonim ***** válasza:
81%

Nagy rajongójuk voltam, fiatalon mindig üvöltött a kocsiban sokak örömére. :D

Bár igazi albumuk csak az első kettő volt, a többi nagyon elcsúszott másik irányba, bár azokról is került le pár jó szám azért.


Nem nagyon hallgattam már vagy 10 éve, mert időközben felnőttem nem is kicsit, de most megint előkerült a lemez a hír hallatán. Nem állt hozzám közel, de azért rossz érzés, mert régen kedveltem őket, a zenét, a stílust, meghatározta az iskolás éveket. Utóbb pedig reméltük, hogy mégis kidobnak majd egy a régi stílusra épített albumot valamikor, de most már esély sincs rá. Az is csoda, ha az együttes egyben marad a jelenlegi formájában.


Úgyhogy a kocsiban bent a Hybrid Theory és a Meterora, üvöltsön míg tart a bánat. Ámen Chester.

2017. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Azért az nagyon érdekelne, hogy ki az a sz*r életű aki lepontozza a válaszokat. Pár kivételtől eltekintve mindenki leírta a kérdésre a saját, szubjektív válaszát, nem értem mi ezzel a gond...
2017. júl. 25. 11:46
 26/35 anonim ***** válasza:
Nem látok lepontozott választ.
2017. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Te vagy az egyik, már ha ugyanaz a 48%-os vagy, bár ott jogos a 0%. Viszont van ahol nem értem mondjuk az 58%-ot mikor teljesen korrekt a válasz.
2017. júl. 25. 14:00
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Leírtam az imént egy nagyon hosszú és érzelgős szöveget, jól esett kiírni, de inkább megtartom magamnak a Wordben, mert rájöttem, hogy ide a GYK-ra ez nagyon hosszú, és sok embert untathat. Így csak röviden leírom a lényeget. Kb. 10-11 éves korom óta hallgatom őket, az egyik kedvenc zenekarom. Szeretem amúgy az összes albumukat, nagy szerepet játszottak abban is, hogy sokrétűbb legyen a zenei ízlésem. Chesterre mindig is felnéztem, hogy annak ellenére, hogy mennyi szörnyűségen ment keresztül, az első dolog ami eszembe jut róla, hogy mindig mosolyog. Nagyon sajnálom, hogy végül elvesztette a harcot a démonjaival szemben. Mikor megtudtam, hogy ő már nincs többé, órákon keresztül el sem hittem, nem akartam elfogadni. Majd mikor tudatosult bennem, hogy ez igaz, a padlóra rogyva kitört belőlem a sírás. Ezelőtt soha nem rázott meg ennyire olyan ember halála, akit nem is ismertem. Aznap éjjel nem is aludtam egyáltalán (mondjuk most sem tudok). Én is úgy érzem magam, mintha egy barátommal történt volna...

Sosem láttam őket élőben, és most már nincs is rá lehetőségem. Volt pénzem a Voltra, csak végül nem mentem el, mivel nem akartam egyedül menni, és várni a vonatra hajnalig... Gondoltam, majd legközelebb. Istenem, annyira haragszom magamra. De hát nem tudhattuk, hogy ez lesz. :(

Még mindig le vagyok sokkolva, és úgy érzem, mintha egy lyuk tátongana a mellkasom közepén, vele együtt belőlem is elveszett valami. De próbálok már inkább a jó dolgokra koncentrálni, hogy mennyi szép emléket köszönhetek neki, és az egész zenekarnak. Ha lehetek érzelgős (mintha eddig nem lettem volna az), a dalokban, az emlékeinkben és a szívünkben örökké élni fog. Remélem, a lelke most már békére talált.

2017. júl. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

28-as, nekem elküldheted a hosszabb írást, ha szeretnéd, szívesen elolvasnám, már csak azért is mert én is hasonlóképp éltem meg a halálát mint te.

És most, hogy sorban nyilvánosságra kerülnek a zenésztársak búcsúszövegei, ahogy leírják, hogy milyen volt ő még jobban fáj, hogy így végezte.

Épp tegnap néztem meg ezt a videót https://www.youtube.com/watch?v=ZC_-zeWYMYo és szörnyű halani hogy mennyire nem veszi komolyan a riporter, illetve tudni, hogy mi játszódott le benne és mégsem segített neki senki.... A Heavy klippje számomra teljesen új értelmet nyert, pedig annak idején tudomást sem akartam venni a dal létezéséről. :(

2017. júl. 27. 14:17
 30/35 anonim ***** válasza:

28-as vagyok.

Igen, több zenésztársa is megemlítette, hogy mikor beszéltek hozzá, mindig éreztette, hogy tényleg érdekli, amit mondanak. Amennyi dolgon keresztül ment, nem akarta, hogy más bármennyire is rosszul érezze magát.

Az a riporter nagyon felidegesített, hogy Chester komolyan beszél a problémáiról, ő meg konkrétan kiröhögi... Szomorú, hogy ennyien nem veszik komolyan a depressziót, és más mentális betegségeket sem. :(

A Heavy-n én is eléggé meglepődtem, mikor kijött, de kis idő múltán már azon kaptam magam, hogy mindig azt éneklem, annyira fülbemászó. A jelentésével sajnos csak később kezdtem el foglalkozni én is, főleg ez az interjú után..


Azt a regényt, amit írtam, majd az este folyamán szerintem elküldöm, csak majd még kijavítgatok benne pár dolgot. :)

2017. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!