Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Komolyan igény van OwnMcKendry...

Komolyan igény van OwnMcKendry videóira?

Figyelt kérdés

Kiakad, hogy semmibe veszik Chester (Linkin Park) eddigi munkáját, majd simán lehülyézi Tiestot? Ez valami vicc? Ő is ugyanazt csinálja, mint akikre kiakadt, csak egy fokkal enyhébben. Saját maga paródiája ez a gyerek.

Nyilván a kiakadásának legfőbb oka, hogy trollkodtak az énekes halálával, de szépen elmondja, hogy nem kéne, mert sok mindent elért már a Linkin Park... (meg alapból sem). Közben meg ugyan ezt csinálja a '85 óta zenélő Tiestoval, aki lemezkiadót is alapított.

Ezelőtt se néztem, de most kiakadtam rajta, és nem is értem ki az aki kíváncsi az ilyen igénytelen videókra.



2017. júl. 22. 06:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
9. Válaszoló,én sem akarok senkit sem megsérteni, de Own csak reagál a videókra, ezért is REAKCIÓ videó a címük...
2017. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Csicsók Zita válasza:
55%
Ownmckendry egy nagyon jó videós, vicces videókat csinál, tehát tud hülyéskedni, viszont, ha olyan van komos is tud lenni,és szinte minden videójában elmondja, hogy ez nem sértésből készül, hanem csak elmondja a véleményét. Egyébként szólásszabadság van Mo-n.
2017. szept. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Szólás szabadság van, és? :DD


Akkor majd csinálok egy videót róla hogy mekkora egy sz*rdarab ember jó? :P

2017. szept. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
54%
Nekem ő a kedvenc videósom!💖 Mindenki mást szeret ezért nem kell senkit leszólni!
2017. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

@előző



Szeretheted, de attól még egy hitvány szar.

De nincs ebbe semmi. Nálunk valahogy igény van a szarra.

Lásd a tv-ben:

celeb vagyok

pénzes feleségek

való világ

győzike

mónika show

2017. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Proli ingyenélő az ilyen már bocsi.

Oké pár száz ezres csatornája van.

De az életben egy nulla :D

Legyen rendes munkája élete stb és mellete videózzon akkor elismerem!

Tegyen le valamit az asztalra.

Aki más véleményen van az egy 12-15 éves "rajnogó".Vagy egy felnőtt ember gyerek gondolkodással.

Régen celebférgek voltak csak.

Most youtube férgek is vannak.

Remek :D

2018. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!