Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek az gáz hogyha...

Szerintetek az gáz hogyha lány létemre rocker vagyok, és nem is hallgatok más zenét?

Figyelt kérdés
2017. aug. 3. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha gáz, akkor meg fog változni az ízlésed?
2017. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Gáz??? Imádnálak!:)Én csak és kizárólag rockot, és metált hallgatok. Bármi egyébbel ki lehetne kergetni a világból.
2017. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint jobban szeretem, ha valakinek minél sokszínűbb ízlése és nem ragad le egy stílusnál, viszont gáznak semmilyen ízlés nem gáz.
2017. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Az ilyen sosem gáz...én már 10en éves koromtól kezdve elektronikus zenét hallgattam miközben körülöttem mindenki ugrált stílusról stílusra....hozzátartozik az ember egyéniségéhez :)
2017. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Azért mert lány vagy még lehetsz rocker. Ez egyedül rád tartozik.
2017. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem az. Elég sok lány van még így ezzel. A punkok között is vannak bőven lányok sokan felnyírt hajjal mint a fiúk. Szerintem egyik stílus sem gáz amíg nem csak divatból követi valaki hanem azért, mert úgy érzi jól magát.
2017. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A húgom is rockot hallgat folyton, mást szinte nem is. Emléxem régen vicces csaták mentek a közös hifin =D ő akkoriban rihhanát is hallgatott még, jonas brotherst, meg justin biebert, én pedig rapet, houseot, clubot, meg egyebeket. Jó kis idők voltak azok, mikor még közös szobánk volt, tizenévesek voltunk mind a ketten, és ment a sok "vita" ki mikor és mit miért csinál =D Ma már csak a munka, meg a pénzhiány... Felnőni nem jó dolog =D Visszatérve az elődjeimnek igazuk van. Nem kommunista időket élünk, nincs betiltva a temploba járás, meg a rock. Szabad ez a világ. A rockos csajokat szinte 9 pasi bírja a 10-ből. (Y) Ölnék a húgomért, pedig nem hallgatom meg amit ő igen, viszont nagyon jó a stílusa. A legtöbb rockos lány,hölgy,nő, finomabb karakterrel rendelkezik, mint a "plázacicák". Szal hajrá, ne változtass csak ha már meguntad (Y)

21/F

2017. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Az gáz, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült benned.
2017. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel a többi ember véleménye?
2017. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés a gáz! Hogy gondolhatod eut gáznak!? A Rocker lét amúgy is arról szól, hogy lesz*rod mások véleményét és azt csinálod/veszed fel ami neked tetszik.

Egy Rocker lány voltam.

2017. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!