Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kárpátia koncertről tapasztala...

Kárpátia koncertről tapasztalatok? Jó volt? Milyen volt a közösség, az emberek hogy viselkedtek?

Figyelt kérdés

Nos, tinédzser vagyok és a kiszemelt lánnyal egy Kárpátia koncertre mennénk 26-án, de anyukám nem enged mert "tele lesz nácikkal, skinheadekkel akik balhézni fognak veletek" meg hasonló dolgokat mond. Ebből mennyi igaz? A nácis részt megértem, hiszen a Kárpátia egy nacionalista (NEM NÁCI) zenekar, viszont kétlem, hogy csak a balhézásért járnának oda.

Tapasztalatok koncertekről?



2017. aug. 19. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem voltam Kárpátia koncerten, mivel nem szeretem őket, de több barátom igen, és nekik sose volt konkrét bajuk a közönséggel. Édesanyád aggodalma viszont jogos olyan szinten, hogy bár messze nem mindenki neonáci, aki szereti azt a zenekart, azért eléggé vonzanak egy bizonyos réteget... Az egyik helyi Kárpátia koncert estéjén a város egyik játszótere erős szétbarmolásra került, tele volt törött vízipipa darabokkal, meg a fára fel volt dobva egy szimatszatyor, amiben egy motorosdzseki, egy kés, meg egy zacskó szar volt.

De ez persze nem zenekar-specifikus jelenség, sajnos minden rockkoncerten előfordulhatnak rosszabb, balhésabb arcok. Amikor Green Day koncerten voltam, akik egy poppos meg liberális zenekar, volt egy idióta nő, aki orrbakönyökölt egy kislányt, meg pár f#szkalap, akik direkt mások idegesítésére mentek rá, szóval bármilyen zenekart nézel meg élőben, ezt dobhatja a gép, a legjobb nyitva tartani a szemed és kerülni a bajt. Ha meg akarod győzni édesanyádat, inkább annak nézz utána, hogy milyen magának a helyszínnek a reputáció, meg hogy milyennek látod a környéket, ahol lesz a koncert.

2017. aug. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én voltam, igaz egy kis vidéki városban volt a koncert. Semmiféle rendbontás, hőzöngés nem volt. Voltak kint családok kicsi gyerekekkel is, meg nagypapa, nagymama korú emberek is. Teljesen kultúráltan viselkedett a közönség. Voltak rocker öltözetű emberkék, de tipikus neonáci arcokat nem láttam, inkább teljesen hétköznapi embereket.
2017. aug. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy bármi gond lenne, az ilyen közösségek nagyon összetartók, ismeretlenül is simán segítenek ha valaki balhézna (nem, nem bírom a Kárpátiát, de tisztában vagyok az underground koncertek látogatóinak hozzáállásával).
2017. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én alapból fiatalabb vagyok és mikor meglátták a zászlómat kb 20 ember hivott meg egy valamire, és nagyon jófejek voltak. Nem úgy néz ki ahogy a liberálisok általában elképzelik. Egy kárpátia koncerten sosincs szinte verekedés (legalább is sosem láttam, pedig sok koncerten ott voltam) nincs gyülölködés meg semmi
2023. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!