Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a kedvenc Tool albumoto...

Melyik a kedvenc Tool albumotok? Tudtok még az ízlésemhez passzoló előadókat, együtteseket írni?

Figyelt kérdés

Ez ugye, 2 db külön kérdés... Nem muszáj mindkettőre válaszolni.


Nekem a kedvenc Tool albumom a Ænima.


Amilyen zenéket hallgatok: Tool, Primus, Pink Floyd (kedvenc számom a Trial és a Hey You), Radiohead (kedvenc albumom a Kid A és a King of Limbs, de kb. mindegyiket szeretem)... Valamint kedvelem Steven Wilson némelyik munkáját is, de Őt annyira nem ismerem.


Itt hasonló ízlésű embereknek láttam, hogy ajánlottak nomeansno-t, s nem is rossz, viszont valahogy nem is nekem való.


Előre is köszi a válaszokat!



2017. aug. 23. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc Tool albumon a Lateralus, meg úgy alapvetően az az örök kedvenc zenei albumom.


Felsorolok pár zenekart, meg tőlük ajánlott kezdőalbumokat.


Porcupine Tree (őket talán ismered is, ha Steven Wilson megvan) - In Absentia; Fear of a Blank Planet; Deadwing

Rishloo - Feathergun

Karnivool - Sound Awake

Mastodon - Crack the Skye

King Crimson - In the Court of the Crimson King (kötelező klasszikus)

The Mayan Factor - In Lake'Ch; 44

Opeth - Blackwater Park; Watershed (előbbit, ha nem bánod a hörgést, utóbbit, ha de)

Gojira (ha nem bánod a death metal-t) - From Mars to Sirius

Agalloch (ha nem bánod a black metal-t) - Ashes Against the Grain

Faith No More - Angel Dust; King for a Day, Fool for a Lifetime (mindkettő kötelező klasszikus, igaz, más kissé stílusban, mint az összes eddigi album)

2017. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe Captain Beefhart and his magic bandet, a Green Jellyt, Frank Zappát, ha a Primus tetszik


ne feledkezz el az A. E. Bizottságról sem!

2017. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kojee ***** válasza:
Ha kedveled Maynard James Keenan énektémáit, akkor esetleg a A Perfect Circle , valamint a Puscifer is tetszene. Meg van az APC gitárosának egy külön formációja ami Ashes Divide néven fut.
2017. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Talán tetszeni fog:

Poets Of The Fall

2017. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OPETH, PAIN OF SALVATION, PORCUPINE TREE, minden mennyiségben mehet! :)
2019. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!