Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy lehet belőlem egyszer...

Hogy lehet belőlem egyszer énekes?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék énekes sztár lenni. Az a tervem hogy 16 éves koromban felfedezzenek. Táncolni tudok és a hangom sem semmi. Nem is vagyok csúnya, de nem akarok tehetség kutatóra menni. Tudnátok adni ötleteket? 14/L

2017. okt. 26. 23:20
1 2 3 4
 1/31 Bihar Valatonon ***** válasza:

Ha igazán komolyan akarod csinálni, akkor csináld azért, mert szereted, és úgy ahogy szereted ne azért, hogy te sztár legyél!

Mostanság akiből sztár lesz az nem sok értéket képvisel, inkább egyfajta sablon lesz...

2017. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék énekes lenni. Nem azért hogy körbe rajongjanak hanem azért mert ez érdekel. Szeretném támogatni a családomat anyagiakban. Ezt persze úgy hogy közben élvezzem is. Ez tünik a legegyszerűbbnek, de persze előbb el kell kezdeni.
2017. okt. 27. 16:41
 3/31 veterán vas ***** válasza:
67%

"nem akarok tehetségkutatóra menni"

Aha, szóval ketten vagytok, Te meg a majré.

Nem bírod a kritikát, vagy csak egyszerűen félsz a megmérettetéstől?

Egyik sem jellemző a sztárokra!

És miért pont 16 évesen?

Talán már most is késésben vagy! Tudod hány gyereket nevelnek énekesnek már zeneóvodás kora óta?


Ötlet?

Zeneiskola, ének-tanszak, amellett szolfézs és hangszer alapok, egy kis karének.

Rengeteg dalt meg kell tanulni, sok stílust kipróbálni, egyéni előadási módot kialakítani. El kell sajátítani, a profi színpadi mozogást, öltözködést, sminkelést, stb.

És gyakorolni, gyakorolni, még attól is többet.......

2017. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen énekes csoportok,van,ahol nem kérnek zenei előképzettséget sem, bárki csatlakozhat, akinek van hangja. Ilyen kórusok.
2017. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 veterán vas ***** válasza:

#4!

Senki sem mondta, hogy egy sztár-jelölttől zenei előképzést "kérnek".

Csupán arra utaltam, hogy ha ezek nincsenek, akkor még nagyobb a hátrány.

2017. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
10 éve zongorázom, letettem a szolfézs alapvizsgát és járok magánénekre ahol negyed évente vannak fellépések. Ennyi zenei tudás úgygondoltam elég.Azért 16 évesen szeretnék mert a szüleim nem szeretnék ha korán ilyenekbe bonyolodnék. Tehetség kutatóra pedig azért nem szeretnék menni mert ha nem 70% biztos hogy meg is éri akkor nem szívesen tölteném esélytelen dolgokkal az időm mert így sincs semmi időm az iskolához.
2017. okt. 27. 18:10
 7/31 anonim ***** válasza:
# 5, nem is arra reagáltam,csak leírtam,ami eszembe jutott. :)
2017. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Bihar Valatonon ***** válasza:
88%
veterán vas: Ne haragudj de a legtöbb tehetségkutatónak semmi köze az igazi énekesekhez...így jobb is ha nem megy...
2017. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
De,pedig sok jó tehetségkutatós van, de akkor kezdje például valami Eurovíziós "A dal"-produkcióval, mondjuk a dalt beküldők közül is csak 30-at választanak ki,de asszem, vannak többen is, akik ott váltak igazán ismertté. Csak egy jó szám kéne hozzá, még nem nagyon írtam dalt, nem tudom, mennyire nehéz, de amúgy pl lehet segítséget is kérni hozzá
2017. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ezekből mindegyik bundázott ha hiszed ha nem szóval felesleges :)
2017. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!