Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha azt mondom hogy metált...

Ha azt mondom hogy metált hallgatok miért hiszik azt hogy sátánista vagyok?

Figyelt kérdés

Suliba egyszer bementem Iron Maiden pólóban és kérdezték hogy,, és szoktál imádkozni a sátánhoz?'' XD

(Sajna keresztény suliba járok, nem tisztelek semmilyen vallást, ők meg ilyen nagy keresztények)

Meg kb. az egész osztály fél tőlem, csak mert metált hallgatok...

Hogy lehetne megértetni velük, hogy nem vagyok sátánista? Valaki már szólt a tanárnak is.



2017. nov. 3. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is állítottak már be szektatagnak mert feketén öltöztem/Metallica póló volt rajtam, holott az égvilágon senkit nem bántottam, meg templomokat sem égettem porig.

(Mellékvágány) ha van bátorságod hozzá akkor mondd meg nekik, hogy a kereszténységnek arról KÉNE szólnia hogy toleráljuk a másikat, továbbá öltözködés/zenei ízlés alapján megítélni valakit is eleve egy fa... butaság.

+a kérdésedre válaszolva azért néznek sátánistának mert begyöpösödött hülyékkel vagy körülvéve az egyházi iskola miatt

(13/f magam is rocker vagyok, bár nem értem mi értelme ideírni de ideírom)

2017. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
65%
Nem a zenei stiluson van a hangsuly,hanem a szövegen,abbol egyből lehet tudni,felteve az iron maidennel mivel angol tudni kell leforditani s elvalik.en is kemeny vonalat szeretek,de mara mar nem hallgatok csak gitarszolokat mert ha az egesz dalt hallgatom alig van olyan metal ami nem antikrisztusi.kar h ez van.de elaril mar az album,ruhazat szine grafikaja tartalma.de jo hir h kereszteny dicseretben is van rock-metal pl petra zenekar v mas hallgasd azt.
2018. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindeki azt hallgat, amit szeret.

És tudnál linkelni olyan dalt, ami szerinted antikrisztusi?

2018. jan. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 WiVi86 válasza:
100%

Te hol élsz? Gyöngyösön??? A nemlétezőm tele van az ilyen fura emberekkel. Ne mondj semmit, mosolyogj rajta!

Nem vagy sátánista, csak szabadszellemű. Korlátoltak. Én is metált hallgatok, vannak, akik furán néztek rám. Érdekel a téma, de ahhoz el kellene fogadnom Isten valódiságát. Félig meg, hiszem Jézus létezését.

2019. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!