Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen basszusgitárt vegyek?

Milyen basszusgitárt vegyek?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és eldöntöttem hogy meg akarok tanulni basSzusgitározni. Az lenne a kérdésem milyent vegyek meg mennyiért. Meg rock/metál zenére kellene nem jazz-re. Már nézegettem neten párat ilyen 50k-60k között láttam a legolcsóbbakat zeneboltos oldalakon.

Előre köszi a válaszokat!



2017. nov. 28. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
menj el egy gitárboltba és ott próbálgasd ki őket és kérj segítséget az eladótól. Ő valószínűleg fog tudni segíteni.
2017. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ok.
2017. nov. 28. 19:33
 3/9 Waff ***** válasza:
Tutibiztos, hogy bőgőzni szeretnél?
2017. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tessék? :D Mi a baj a basszusgitárral?
2017. nov. 28. 20:14
 5/9 Waff ***** válasza:

Semmi baj sincs vele, nagyszerű hangszer :)

Csak azért kérdeztem rá a dologra, mert többször találkoztam olyan esettel és ezek pont korodbeliek voltak, hogy keverték a basszusgitárt a hathúros mezei gitárral. Tehát az volt a homály oka, hogy azt hitték minden elektromos gitár basszusgitár :)

Ha tisztába vagy a különbségekkel, akkor elnézésedet kérem :) ajánlani sajnos nem tudok, a bőgőkhöz nem nagyon értek, habár gondolkodtam h egyszer azt is kipróbálom :)

2017. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen semmi, csak egy basszusgitárral, egy szál magadban, kezdőként nem fogsz tudni olyasmit művelni, ami motiválna a folytatásra. Nem biztos, hogy így lesz, csak nagyon valószínű.
2017. nov. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Waff ***** válasza:
Igen, ez igaz Túrórudi.... Nehéz lesz kezdőként bármiféle sikerélményt kicsiholni egy bőgőből...vagyis lehet, csak egy kezdő nehezen tudja értékelni....
2017. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva, P-bass stílusú basszusgitárt vegyél, ha kezdő basszusgitárt akarsz, akkor keress használtat, lehetőleg szettben. Én 30000 forintért vettem egy egész szettet, és semmi problémám vele, ne ijesszen meg, hogy kínai.
2017. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Kezdőnek pláne egy 13 évesnek nem ajánlott a P-bass. Inkább valami rövid menzúrást

pl.:

[link]

[link]

2017. dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!