Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2020 után megint változáson...

 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan fog változni, de hogy milyen formában, azt nehéz megmondani. Szerintem ez a modern trap vonal eléggé vakvágány, még pár Lil Pump album, és lecseng a dolog. Szerintem vagy lesz egy reneszánsza a jazz-es boom-bap vonalnak, vagy jobban mainstream fókuszba kerülnek a kísérletezőbb, extrémebb hangzású előadók (akik már így is meglepően népszerűek). De ez persze csak spekulálgatás, mindenesetre kíváncsian várom, hogy miképp alakul majd a dolog.
2018. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem bejön ez a mostani modern trap stílus de kinek mi... ami gáz volt szerintem az a 2005/6-2010/11 közötti korszak amikor elkezdett poposodni a hip hop...
2018. jan. 29. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nekem ez a modern trap ágazat eléggé hit or miss. Az ambiciózusabb, művészibb, esetleg elvontabb arcokat szinte mind bírom, pl. Kendrick Lamar, Denzel Curry, vagy Bones. Vannak előadók, akiktől találok kedvemre való dalt, de valami vonásuk eléggé elveszi a kedvem attól, hogy mélyebben belemerüljek a munkásságukba, pl. OG Maco-tól, meg 21 Savage-től is szeretem a ridegebb, nyersebb dalokat, de az autotune használattól kirohanok a világból. Az autotune egyébként az egyik fő oka annak, hogy sok "mumble rap" előadót messze elkerülök (Lil Yachty erre a legjobb példa), a másik fő ok pedig az, hogy sok ilyen rapper úgy próbál nagyon innovatív, meg emocionális lenni, hogy semmi készsége nincs hozzá, pl. XXXTentacion, vagy Lil Peep (rip). Lil Pump viszont bármekkora mém, élveztem az albumát, mert róla úgy vélem, hogy van érzéke ahhoz, hogy hogyan kell szórakoztató zenét csinálni, és ismeri a határait annyira, hogy jól tudja érvényesíteni azt a kevés adottságát, ami van neki.

A bling era szerintem is a legrosszabb korszak volt a műfaj történetében. Persze, Rick Ross nélkül nem lenne most Denzel Curry, Lil Wayne nélkül meg Kendrick Lamar művészete hangzana egészen máshogy, de szerintem több volt a negatív vonása és hagyatéka annak a korszaknak, mint a pozitív. Egy rappert se tudok abból a kategóriából mondani, akit kedvelnék.

2018. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltel en nem sorolom rap se hiphopba...

Az alap zene tre... de izlesek es pofonok

2018. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!