Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek furcsa a zenei...

Szerintetek furcsa a zenei stílusom, ha manapság ilyen zenéket hallgatok?

Figyelt kérdés

Egy-két mai slágert is szeretek, de nem a kedvenceim. Demjént szeretem nagyon, a Bikinit,a Republicot,a Neoton familiát stb. Hiába vagyok fiatal, ezeken nőttem fel idáig, nálunk mindenki ilyeneket hallgatott. Senki nem kényszerített rá, hogy megszeressem ezeket, mégis a kedvenceim. Már idejét sem tudom mikor hallottam először ezeket a zenéket. Úgy érzem ezek a múltamhoz tartoznak, és hálás vagyok ezért a szüleimnek.

Ellenben, minden korombeli furcsán néz rám, amikor megtudják milyen zenéket hallgatok.

14/l



2018. febr. 8. 21:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel probléma, van saját stílusod és kész, én is nagyon szeretem a retro zenéket bár inkább a külföldieket. Jelenlegi kedvencem a the proclaimers 500 miles... imádoom bár igaz h a himym miatt lett a kedvencem.
2018. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én gyerekkoromban a Boney M, Modern Talking, Alphaville volt nagyon divatos például, azóta is nagyon jó érzés ezeket a zenéket hallani.

Egyik-másik rádióállomás kicsit unalmas, mert most is majdnem ugyanazokat a zenéket játsszák, amiket 30 éve is lehetett a rádióban hallani, és azóta is folyamatosan. Pedig rengeteg jó régi zene is van, amiket alig hall az ember és sokan nem is ismerik.

2018. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez tök jó dolog. 10-ből 9 fiatal sajnos lehurrogja és kineveti az ilyen előadókat, meg azt is, aki ilyeneket hallgat.
2018. febr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Csak annyian leszóltak már ezért.:/
2018. febr. 9. 14:42
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább értelmes vagy. A sok ostoba a gépzenére izgul, az egy kaptafára gyártott szemétre, ami nem is zene. Amiket felsoroltál, Bikini, Republic, stb. nekem is örök kedvenceim, mert ezek igazi igényes, mondanivalóval bíró zenék. Nem kell foglalkozni a birkanyájjal, te legalább valami olyanban részesülhetsz az ilyen zenék által, amikben senki aki csak a mai trágyát hallgatja.


Ui: A Modern Talkingot meg az Alphavillet, Boney M-et is szeretem. Apukám és nagybátyám is szerették ezeket, ők ismertették meg velem, és hálás is vagyok érte. 21F

2018. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyltalán nem baj, vagy fura! Én is hasonló képpen vagyok, csak én nem ilyen stílusban mozgom. Nekem a mai napig a:

-Green Day

-Kiss

-ACDC

-Pink Floyd

-Nirvana

Imádom ezeket, kicsi korom óta ezeket hallgatom, engem sem "kényszerítettek" ezekre, egyszerűen csak 2 bátyám van és mindig ezek csendültek fel és megszerettem. Jó, hogy van egy zenei ízlésed én támogatlak, hogy továbbra is hallgasd nyugodtan ezeket! :)

2018. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi furcsa. Én pedig amikor 89-ben a Neoton, Republic Guns n Roses korszak volt Pink Floyd-ot, Hendrixet, Ventures-t, Shadows-t, Takáts Tamás blues-t stb.. hallgattam majd később ezeket játszottam is gitáron.
2021. jan. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!