Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti elengednétek a tini gyereke...

Ti elengednétek a tini gyereketeket egy ilyen koncertre? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

És mit szólnátok hozzá, ha olyanokkal lenne jóba, mint akik 37:23-nál vannak?



2018. febr. 17. 00:49
1 2
 1/15 Krecc15 válasza:
37%
Háát én is tini vagyok és méghozzá metálos de ez még nekem is sok xd
2018. febr. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmi problémát nem látok benne, szerintem mennék is vele, főleg, ha még csak épphogy tini.
2018. febr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mojjo ***** válasza:
90%
Attól függ, a tini mit is jelent. De nehogy azt hidd, hogy ha nem engeded el, nem éli ki magából ezt a fajta lázadást - csak esetleg a zenénél kevésbé finom módon.
2018. febr. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
76%
Simán, mennék én is vele.
2018. febr. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Egy 18 éves 100 kilós, 190 centis srác is tini. Egyedül nem engedném el, hanem elmennék vele.

" Ha tiltva nevelsz, hazudni tanítasz."

2018. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

MM régóta már csak árnyéka önmagának (sajnos), ez egy 20 éves felvétel. Akkor pont topon volt, persze hogy a rajongótáborban is voltak "érdekes" arcok. Nem hinném, hogy sok ilyennel találkozna a koncerten.

Amúgy amikor én 16-17 voltam én is pont Mansont hallgattam, nem lettem sem tömeggyilkos, sőt még kecskét sem áldoztam. Szóval nagy valószínűséggel semmi baja nem lesz tőle.

2018. febr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek, nem ilyen válaszokra számítottam. Teljesen egyetértek mindegyikőtökkel, direkt egy régi felvételt csatoltam, mostanában már nem durvák annyira a koncertjei. Én is tini vagyok, nyáron voltam koncerten, és engem is elkísérték a szüleim. :) Kiváncsi voltam, hogy ti mit gondoltok. Köszönöm a válaszokat! :D
2018. febr. 17. 14:52
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Manson csak rock zene. Még csak nem is a durva fajtából,csak az előadásmódja volt vadabb. Csak rávetítik ezt a sátánista hülyeséget.

És akkor még hol van ettől a goregrind,és a Obsceen fest? :D

2018. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Inkàbb ezt, mint Zsédát, bàr m m màr csak önmaga àrnyéka mostanàban.
2018. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Én tavaly 17 évesen egyedül mentem manson koncertre, a Budapest parkban rendezték meg..király buli volt :D az alapján amit ott tapasztaltam, szerintem nyugodtan elengedheted. Ott sok ilyen kinézetű ember volt, volt akinek kb 10 centis f*rdít*tt kereszt lógott a fülében, de meg kell hogy mondjam, kedvesek voltak az ottani emberek :) nyilván volt nem normális is, de hát mindenhol akad..
2018. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!