Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ennyire szigorúan...

Szerintetek ennyire szigorúan veszik? (Budapest Park)

Figyelt kérdés
Májusban lesz a Vad Fruttik lemezbemutató koncertje és nagyon szeretnék elmenni, viszont idén töltöm be a 18-at (nyilván sajnos utána). Olvastam a szabályzatban, hogy ebben az esetben szülői kísérettel látogathatnám csak, a szülő pedig nem helyettesíthető nagykorú testvérrel stb. Komolyan ilyen szigorúan veszik? (csak mert Akváriumban simán beengedtek bárki nélkül pedig még fiatalabbnak is nézek ki, mint amennyi vagyok és elvileg ott is csak nagykorú kísérővel lehetne bemenni)

2018. febr. 19. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem láttam, hogy bárkitől személyit kértek volna a beléptetésnél. Ha nem vagy kirívóan fiatal, akkor a tömeg úgyis tolong befelé, mint minden Fruttikra. egyedül indulsz neki? Nincs valaki, aki bemegy veled és felnőtt? Ha csak nem akarsz ott lerészegedni :)

És gyere el :D Valaki tuti bemegy veled, mert lemezbemutató lesz, a legeslegjobb :D

2018. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát haverom jönne még de ő is épphogy csak 18:D De ha nagyon muszáj, biztos be tudok szervezni valakit.

Köszi a választ:)

2018. febr. 19. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
tőlem kértek személyit egy alkalommal, mert fiatalabbnak néztem ki
2018. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!